Atgriezties pie raksta

Lielvārdes novada aktīvākajiem jauniešiem pirmoreiz pasniedz Gada balvu Foto

Tuvojoties gada izskaņai, Lielvārdes novada Kultūras centrā īpašā apbalvošanas ceremonijā tika godināti Lielvārdes novada aktīvākie jaunieši, kuri sevi pierādījuši brīvprātīgajā darbā, neformālajās organizācijās un novada pasākumos, kā arī tie, kuri ieguldījuši milzīgu darbu sevis pilnveidei ārpusskolas aktivitātēs, popularizējot savu novadu. 

Svinīgajā pasākumā jauniešus sveica un klātesošos uzrunāja Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele: "Šodien mēs godinām un apbalvojam azartiskākos, enerģiskākos, darīt varošākos un gribošākos, tos jauniešus, kuri neatlaidīgi iet uz savu mērķi, jo tikai atsakoties no bailēm, pārvarot tās, mēs varam soli pa solim mērķus sasniegt. Mums ir svarīgi jauniešu viedokļi, jo viņi ir tie, kuri būvē un veido visu tālāk. Tie, kuri jaunībā ļoti skaidri saredz to, kādu viņi vēlas redzēt šo pasauli. Mēs ar savu pieredzi varam šiem jauniešiem palīdzēt īstenot idejas. Un tā, roku rokā, kopīgi mēs ejam uz priekšu."


Lielvārdes novada Jauniešu domes pārstāve Lāsma Ločmele atzina, ka viņai ir ļoti liels prieks un gods būt vienai no tiem jauniešiem, kurš īsteno pirmo "Lielvārdes novada Jauniešu gada balva 2019" pasākumu Lielvārdes novadā: "Šogad tika saņemti 22 pieteikumi, kas, manuprāt, ir daudz, jo tieši pirmajā gadā ir visgrūtāk iesākt kaut ko jaunu. Es ļoti ceru, ka šis pasākums kļūs par mīļu un jauku tradīciju un kalpos visiem jauniešiem par motivāciju".


Svinīgo apbalvošanas pasākumu vadīja un viesus izklaidēja Mārtiņš Kapzems, kurš ir pazīstams kā dažādu TV šovu un pasākumu vadītājs. Turpretim par muzikālo gaisotni parūpējās mūziķis Chris Noah, kurš visa vakara gaitā izpildīja un klātesošos priecēja ar sevis paša sarakstītām dziesmām. 


Konkursā ikviens Lielvārdes novada iedzīvotājs, kurš sasniedzis vismaz 13 gadu vecumu, bija tiesīgs izvirzīt savu kandidātu "Lielvārdes novada Jauniešu Gada balvai 2019" . 


Izvirzītie kandidāti tika apbalvoti un uzvarētāji ieguva nominācijas sekojošās kategorijās:


"Gada jaunietis" – Renāte Buraka;


"Gada brīvprātīgais" – Jana Ivanova;


"Gada iniciatīva" – Jumpravas jauniešu sarunu šovs "Tērzētava" Lielvārdes novada svētkos;


"Gada daiļrade" – Toms Antons, Mareks Grizāns, Kristaps Ansons;


"Gada jauniešu atbalsts" – Jānis Lūsis;


"Gada draudzīgākā organizācija jauniešiem" – biedrība "Visa Veida Kustība". 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/45440

2019. gada 8. decembrī, 21:28, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet