Atgriezties pie raksta

Lielvārdē plāno celt jaunu bērnudārzu

Lielvārdes novada pašvaldība 23.janvārī  plkst. 18.30, Lielvārdes pamatskolas aktu zālē, 2.stāvā, aicina uz tikšanos par jaunu būvniecības ieceri "Pirmsskolas izglītības iestādes jaunbūve Meža ielā 18A, Lielvārdē, Lielvārdes novadā".

Tikšanās laikā pašvaldības pārstāvji informēs par projekta virzību, uzklausīs iedzīvotāju viedokli un ieteikumus, lai projekta īstenošanas rezultātā novadā veicinātu pirmsskolas izglītības kvalitāti un konkurētspēju.  Sanāksmē piedalīsies arī būvprojekta izstrādātāji – SIA "Būvdizains" pārstāvji.  


Jau informējām, ka pamatojoties uz Lielvārdes novada attīstības programmā 2019.- 2025.gadam dokumenta sadaļā “Pašreizējās situācijas raksturojums” pamatoto jaunas pirmsskolas izglītības iestādes ēkas nepieciešamību Lielvārdes pilsētā, kas iekļauta Investīciju plānā 2019.-2021.gadam, pašvaldības administrācija 2019. gada 19. martā izsludināja iepirkumu "Metu konkurss “Pirmsskolas izglītības iestādes ēka Lielvārdē (jaunbūve)"".


2019.gada 31. jūlijā tika noslēgts līgums ar SIA “Būvdizains” par būvprojekta izstrādi jaunas pirmsskolas izglītības iestādes būvniecībai Meža ielā 18A, Lielvārdē. Saskaņā ar līgumu, projektēšana noslēgsies 2020.gada 31.maijā. Jaunajā pirmsskolas izglītības iestādē plānotas 8 grupas, dažāda vecuma bērniem, plānojot vietas 160 pirmsskolas bērniem.


Ēkā paredzēta administratīvo telpu grupa, ēdināšanas bloks ar atsevišķu ieeju, kā arī telpu grupa veselības aprūpei – medicīnas personālam, logopēdam, psihologam, kā arī ūdens un smilšu terapijas nodrošināšanai. Paredzēts, ka pirmsskolas izglītības iestādes teritorijā esošajā bērnu rotaļu laukumā varēs nokļūt no katras grupiņas. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/45708

15. janvārī, 10:12, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet