Atgriezties pie raksta

Pirmo reizi Lielvārdē notiks Starptautisks konkurss Vispārējās klavierēs

8.februārī Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skolā notiks I Lielvārdes Starptautiskais konkurss Vispārējās klavierēs mūzikas skolu audzēkņiem.

Konkursā piedalīsies 47 dalībnieki no 18 dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām un Lietuvas – PIKC NMV Emīla Dārziņa mūzikas skola, PIKC NMV Rīgas Doma kora skola, Pāvula Jurjāna mūzikas skola, Rīgas 3.mūzikas skola, Juglas Mūzikas skola, Augusta Dombrovska Mūzikas skola, Ogres Mūzikas skola, Ikšķiles mūzikas skola, Valmieras mūzikas skola, Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola, Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skola, Dobeles mūzikas skola, Smiltenes mūzikas skola, Valdemārpils Mūzikas un mākslas skola, Iecavas Mūzikas un mākslas skola, Vecumnieku Mūzikas un mākslas skola, Amatas novada mūzikas un mākslas skola, Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skola un Jeronima Kačinska Klaipēdas Mūzikas skola.


Konkurss norisināsies 5 dažādās vecuma grupās no 7 līdz 16 gadu vecumam. To vērtēs žūrijas komisija: Sanita Glazenburga, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas lektore, Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas pedagoģe, koncertmeistare, Gunta Trasune, Ogres Mūzikas skolas Taustriņinstrumentu nodaļas vadītāja, Vilija Kneižienė, Jeronima Kačinska Klaipēdas Mūzikas skolas Klavieru nodaļas vadītāja.


Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skola konkursus Vispārējās klavierēs organizē kopš 2017.gada. Sākotnēji tas norisinājies kā Vidzemes novada mūzikas un mākslas skolu audzēkņu konkurss, kurā vēlākos gados piedalījušies dalībnieki arī no citiem Latvijas novadiem.


Vispārējās klavieres ir mācību priekšmets, kuru apgūst mūzikas skolu audzēkņi, kuru specialitāte nav klavierspēle – kora klases, stīgu instrumentu, pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izglītības programmu audzēkņi.


Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skola ir Lielvārdes novada pašvaldības dibināta izglītības iestāde, kurā dažādās izglītības programmā mācās vairāk kā 300 audzēkņu.


Informāciju sagataovoja Mārīte Puriņa, Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skolas direktore

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/45885

1. februārī, 11:49, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet