Atgriezties pie raksta

Lielvārdes novads piedalās izstādē-gadatirgū "Balttour 2020" Foto

Šajā nedēļas nogalē Ķīpsalā norisinās 27.starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2020", kurā var iepazīt Latvijas novadu un pasaules tūrisma piedāvājumu.

Tematiskajā hallē "Apceļo Latviju!" kopā ar daudziem citiem Latvijas novadiem apmeklētājus uzņem arī Lielvārdes novada tūrisma uzņēmēji.


Apmeklētāji izstādē var iepazīt jau pārbaudītas Lielvārdes novada vērtības – Lielvārdes tautas tērpu, jostas -, ko prezentē Andreja Pumpura Lielvārdes muzejs, kā arī dažādus piedāvājumus aktīvās atpūtas cienītājiem. Izstādē ar dažādām atrakcijām piedalās jau popularitāti ieguvušais izklaides parks "Avārijas brigāde", Aktīvās atpūtas centrs jauniešiem, kas demonstrē lāzeršautuvi. Mazie apmeklētāji labprāt pakavējas pie "Trušu karalistes" pūkaiņiem.


Izstādē "Balttour 2020" Lielvārdes novada stendā apmeklētāji var piedalīties arī trīs radošajās darbnīcās, kuras piedāvā "Zelmas maiznīca", "Dailas Saldumi" un Radošās kosmētikas gatavošanas telpa. Aizejot no izstādes, par piemiņu no Lielvārdes novada var paņemt pašceptu ūdenskliņgeri, piparkūkas vai pašu gatavotus ķermeņa kopšanas līdzekļus.


Izstāde "Balttour 2020", kurā piedalās vairāk nekā 860 tūrisma uzņēmumu no aptuveni 40 valstīm un apmeklētāju skaits varētu sasniegt 30 000, ir lieliska iespēja prezentēt savu novadu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/45892

2020. gada 2. februārī, 00:41, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet