Atgriezties pie raksta

Lielvārdes un Jumpravas skolēni Ēnu dienā iepazīst Ogres tehnikumu Foto

Ēnu dienā vairāki Lielvārdes novada izglītības iestāžu skolēni izvēlējās apmeklēt Ogres tehnikumu. No Jumpravas pamatskolas bija ieradušies četri skolēni.

Visu trīs klasesbiedru intereses ir saistītas ar mākslu. Marta apgūst mākslu Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skolā, un sapņo par fotogrāfa karjeru. Šajā skolā savulaik mācījusies arī Nora. Arī viņa savu turpmāko dzīvi vēlas saistīt ar mākslu.


8.klases skolnieks Emīls Freibergs atbrauca ar mērķi iepazīt tuvāk mēbeļu galdnieka profesiju, bet 6.klases skolēni – Nora Grantiņa, Marta un Ansis Medņi vēlējās izzināt multimediju dizaina speciālista nākotnes iespējas.


Savukārt Ansis Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skolā apgūst klavierspēli un solo dziedāšanu. Multimediju dizaina speciālistam ir iespēja darboties dažādos virzienos, arī zināšanas mūzikā šajā jomā var būt ļoti noderīgas.


Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolu Ēnu dienā tehnikumā pārstāvēja divi skolēni. 9.klases skolnieks  Lauris Semjonovs iepazina meža mašīnu operators profesiju, bet 6.klases skolniece Kate Logina visas dienas garumā kļuva par Dizaina un mākslas nodaļas skolotājas Līvas Graudumnieces ēnu.


Tā nav abu pirmā sastapšanās, jo Kate savulaik bijusi Līvas Graudumnieces audzēkne mākslas skolā "Mākslas Aptieka" Lielvārdē, bet nav zaudējusi interesi par mākslu un vēlas iemācīties fotografēt, tāpēc pieteikusies kļūt par savas bijušās skolotājas ēnu


Līva Graudumniece līdztekus pedagoģiskajam darbam aizraujas ar fotografēšanu, un līdz ar to Katei bija iespēja padarboties ar foto kameru, kā arī iepazīties ar tehnikuma foto studiju. Kate piedalījās arī kultūras vēstures nodarbībā un kopā ar 1.kursa video operatoriem noklausījās  Līvas Graudumnieces lekciju. Iepazīstot pedagoga darbu, Kate pieļauj iespēju, ka nākotnē varētu kļūt ne tikai par fotogrāfu, bet arī mācīt citus.


"Lai kļūtu par labu fotogrāfu, ļoti daudz jāmācās, jo mūsdienās māksla ir ļoti prasīga," savai ēnai padomu sniedz L.Graudumniece.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/46030

14. februārī, 00:05, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet