Atgriezties pie raksta

Lielvārdes pamatskolas skolēni devās uz Starptautisko izglītības izstādi "Skola 2020"

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001"Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros Lielvārdes pamatskolas 9. klases skolēni devās uz Starptautisko izglītības izstādi "Skola 2020"

Karjeras pasākums tika  finansēts projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001„ Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.


Skolēni iepazinās ar atzītākajām un jaunākajām mācību programmām Latvijā un ārvalstīs, tikās ar izglītības iestāžu pārstāvjiem un saņēma atbildes uz interesējošiem jautājumiem. Kā arī  uzzināja visu par studiju kredītiem, vēroja prezentācijas,  piedalījās aktivitātēs un konkursos.


Izstādē piedalījās aptuveni140 dalībnieku no 10 valstīm, kas jauniešiem prezentēja vairākus simtus izglītības programmu un visdažādāko nozaru mācību kursus. Piedalījās gandrīz visas Latvijas valsts un privātās augstskolas, tādēļ šī bija lieliska iespēja topošajiem studentiem vienkopus satikt Liepājas, Ventspils, Rēzeknes, Valmieras, Daugavpils un Rīgas augstskolu mācībspēkus, studentus un aci pret aci noskaidrot visu interesējošo.


Izstādē piedalījās arī koledžas, tehnikumi, vidusskolas, mācību centri un nozares uzņēmumi.


Savukārt Valsts izglītības attīstības aģentūras stendā varēja uzzināt vairāk par iespējām, ko piedāvā Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programma Erasmus+.


Visi 9. klases skolēni ir apmierināti ar braucienu uz izstādi "Skola 2020", ieguva informāciju par sev interesējošām skolām, piedalījās dažādās aktivitātēs.


Paldies 9. klases audzinātājai Ingai Blumfeldei un skolēniem par sadarbību! 


Pasākumu izvērtēja Lielvārdes pamatskolas pedagogs karjeras konsultants Inta Lipiņa

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/46222

2. martā, 09:50, Lielvārdes novada jaunumi
lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet