Atgriezties pie raksta

Aicina apmeklēt semināru par mārketingu Lielvārdē

SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) Ogres birojs sadarbībā ar PPP biedrību Zied zeme aicina visus interesentus, kas izmanto vai plāno sākt izmantot interneta vidi un sociālos tīklus sava produkta virzīšanai tirgū, apmeklēt semināru par mārketingu.

Šodien cilvēki lielu daļu sava laika pavada internetā, līdz ar to tieši reklāma interneta vidē būs tā, kas patērētāju sasniegs visātrāk un tieši internets ir tas, kas dod iespēju komunicēt ar esošajiem, potenciālajiem klientiem un sadarbības partneriem kā Latvijā, tā arī ārpus tās vienlaicīgi. 


Kā atrast pircēju savam produktam/pakalpojumam, kādi ir veiksmīgākie paņēmieni tā virzīšanai tirgū? Kopā ar zinošu, pozitīvu un atraktīvu lektoru, SIA Krogzeme attīstības vadītāju Andri Krogzemu radīsim atbildes uz šiem jautājumiem, kā arī iepazīsim un izmēģināsim IT mārketinga piedāvātās iespējas. Lektors dalīsies vērtīgos ieteikumos mājas lapas izstrādē pašu spēkiem. 


Semināra programmā: 


-Produkta/pakalpojuma virzīšanas tirgū pamati - kā šībrīža pārsātinātajā tirgū atrast pircēju savam produktam/pakalpojumam;


-IT mārketinga tandēms - MĀJAS LAPA + GOOGLE MEKLĒTĀJS +FACEBOOK. Aktualitātes un jaunākās iespējas šo rīku izmantošanā;


-Ieteikumi un jaunākās platformas mājas lapas izstrādē. 


Dalībniekiem vēlams ierasties ar saviem portatīvajiem datoriem, lai pilnvērtīgi piedalītos seminārā un uzreiz praktiski izmēģinātu jauniegūtās zināšanas. 


Kad? 17.marts, plkst. 10.00 - 15.00


Kur? Lielvārde, Ausekļa iela 1a 


Saskaņā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas un SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs noslēgto līgumu nr. 2020/12, 07.01.2020. Aktivitāte „Informatīvi izglītojošu semināru organizēšana visā Latvijā”. Atbalsta zemkopības ministrija un lauku atbalsta dienests. 


PASĀKUMA LAIKĀ IESPĒJAMA FOTOGRAFĒŠANA, AUDIO UN VIDEO IERAKSTU VEIKŠANA ar mērķi atspoguļot pasākuma norises gaitu. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts, izplatīts vai publicēts pasākuma organizatora interneta vietnēs un drukātajos materiālos. 


Informāciju sagatavoja Elīna Masteiko, LLKC Ogres birojs

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/46284

9. martā, 09:23, Lielvārdes novada jaunumi
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

>? • 10. martā, 08:29
ŽURNĀLISTS latviski ir tenku vācele.
? • 9. martā, 18:31
Kā latviski ir žurnālists?
pasaule ir • 9. martā, 18:27
brīvā apmeklējuma universitāte, ja ko nesaproti uzraksti to uz lapas un meklē izskaidrojumu

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet