Atgriezties pie raksta

"EKO Dienas 2020" Lielvārdē

Pavasaris ir laiks, kad vairāk domājam par sava īpašuma un vides sakārtošanu. Atkritumu apsaimniekotājs "Ķilupe" piedāvā gan privātmāju un dzīvokļu īpašniekiem, gan uzņēmumiem un pašvaldības iestādēm iespēju ērti un bez maksas atbrīvoties no nolietotas elektrotehnikas.

Eko Dienu laikā no Lielvārdes novada iedzīvotājiem bez maksas tiks pieņemta makulatūra (avīzes, žurnāli, grāmatas), stikla iepakojums (tukšas stikla burkas un pudeles) un sadzīves elektrotehnika – televizori, ledusskapji, gāzes plītis, veļasmašīnas, trauku mazgājamās mašīnas, datori un monitori, radioaparāti, mūzikas centri, magnetolas, telefoni, putekļusūcēji, gludekļi, fēni, tējkannas, blenderi un cita mazā virtuves sadzīves tehnika, mobilie telefoni un to lādētāji utt. Atgādinām, ka nolietotās elektropreces nedrīkst būs izjauktas.


Makulatūras, stikla iepakojuma un nolietotās elektrotehnikas savākšana un izvešana notiks 24. un 25.martā. Pakalpojums ir bez maksas un tiks organizēts ar "Ķilupe" transportu un darbaspēku, piebraucot pie katra klienta individuāli.


Pakalpojumu var pieteikt pa tālruni 29104053 vai 65071222, kā arī sūtot uz e-pastu: kilupe@gmail.com ar pieteikumu "EKO Diena".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/46321

11. martā, 08:36, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Jaunākie komentāri

Ķeguma novada iedzīvotāja • 13. martā, 18:40
Atvainojiet, bet es jūs apskaužu un priecājos par sadarbību ar Ķilupi . Kad šāds pasākums nonāks līdz Ķeguma novadam, līdz tā pagastiem?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet