Atgriezties pie raksta

Lielvārdes novada Bāriņtiesas paziņojums par darba laiku ārkārtējās situācijas laikā

Saistībā ar valdības izsludināto ārkārtas situāciju valstī līdz 2020.gada 14.aprīlim,  ar mērķi šajā laikā ierobežot Covid-19 izplatību,  kā arī sekojot līdzi Slimību profilakses un kontroles centra rekomendācijām, Lielvārdes novada bāriņtiesa, lai  ierobežotu Covid-19 izplatību un rūpētos par apmeklētāju un darbinieku veselību,  no 2020.gada 16.marta pakalpojumus nodrošina neklātienes formā, saziņu ar klientiem nodrošinot attālināti – telefoniski un elektroniski. Izņēmuma gadījumos tikšanās notiks personiski, vienojoties par tikšanās laiku, kā arī gadījumos, kad būs nepieciešamība izbraukt uz vietas.  Aicinām novada  iedzīvotājus izvērtēt arī notariālo pakalpojumu saņemšanu bāriņtiesā pēc 2020.gada 14.aprīļa.


 

Vienlaicīgi lūdzam novada iedzīvotājus informēt bāriņtiesu par gadījumiem, kad ārkārtējās situācijas rezultātā bērns ir palicis bez vecāku gādības (bērna vecāki nevar atgriezties Latvijā valstu noteikto pārvietošanās ierobežojumu dēļ). Bāriņtiesa veiks darbības, lai nodrošinātu bērna drošību, aprūpi un likumisko pārstāvību.


Ja bērna vecāki ir spiesti neilgu laiku atstāt bērnu citas personas aprūpē, informējam par iespēju izdot pilnvaru bērna pārstāvībai attālināti, izmantojot Latvijas notāru pakalpojumus neatkarīgi no tā, kurā valstī vecāks šobrīd atrodas. Vēršam uzmanību, ka lai varētu notikt videokonsultācija, nepieciešams derīgs E-paraksts. Citi nosacījumi videokonsultācijas norisei skatāmi šeit: 


Informējam, ka nepieciešamības gadījumā ar bāriņtiesas darbiniekiem  var sazināties :


Tālr.20221970, 29430605, 26127223.


E-pasta adrese: barintiesa@lielvarde.lv


Slēgtas pastkastītes atrašanās vieta: Raiņa iela 11A, Lielvārde, Lielvārdes novads.


Raiņa iela 11A, Lielvārde, Lielvārdes novads, LV-5070.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/46405

18. martā, 11:15, Lielvārdes novada jaunumi
lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet