Atgriezties pie raksta

Lielvārdes novada Sociālais dienests arī ārkārtējās situācijas apstākļos turpina sniegt palīdzību

Lielvārdes novada Sociālais dienests šobrīd strādā attālināti, taču tas netraucē ik dienu pieņemt iesniegumus, sniegt informāciju, kā arī sazināties pa telefonu gan ar trūcīgajiem, gan ar risku ģimenēm, gan ar visiem tiem klientiem, kuriem tas ir nepieciešams.

Tiek dalītas pārtikas pakas un higiēnas preces ne tikai Lielvārdē, bet arī Jumpravā un Lēdmanē.


Sociālā dienesta vadītāja Inese Gelte atzīst, ka pagaidām trauksmes un īpaši sarežģīti gadījumi ar kuriem būtu jātiek galā, nav bijuši. "Ir veikts pasūtījums kombinezoniem un aizsargmaskām, ja nu gadījumā būs tāda nepieciešamība. Šobrīd šis nodrošinājums nav daudziem, un tā ir problēma. Par laimi, mums ir pieejami dezinfekcijas līdzekļi, lai varētu visu dezinficēt. Protams, uzmanām arī paši sevi un cenšamies izvairīties no kontakta ar cilvēkiem," norāda I.Gelte.


Lielvārdes novada Sociālā dienesta darbinieki ir apzinājuši un sniedz palīdzību gan gados veciem, gan vientuļiem senioriem, gan arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Ir izveidota sadarbība ar "Latvijas Samariešu apvienību", kas, neraugoties uz šī brīža situāciju, ir apņēmusies pildīt savus pienākumus un palīdzēt tiem, kuriem nepieciešama īpaša aprūpe. Ar vientuļajiem pensionāriem sociālie darbinieki regulāri sazinās pa tālruni un aptaujājas, kā viņiem klājas un vai nav nepieciešama palīdzība.


Inese Gelte skaidro: "Šobrīd daudzi cilvēki paši vēršas pēc palīdzības. Ir arī tādi, kuri vēlas risināt kādu problēmu, kas nav tik steidzama un varbūt varētu pagaidīt, bet, ja tas ir mūsu iespēju robežās, tad tomēr cenšamies katru gadījumu izvērtēt un attiecīgi arī risināt. Sadarbojamies gan ar policiju, gan ar bāriņtiesu, katrs dara savu darbu. Aktīvi sekojam visam līdzi, kā vadītāja saņemto informāciju uzreiz nododu tālāk darbiniekiem, lai visi ir lietas kursā par notiekošo."


Lai arī šobrīd Lielvārdes novada Sociālais dienests strādā attālinātā režīmā, viss norit pēc plāna un nekādi īpaši sarežģījumi nav radušies.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/46492

30. martā, 17:09, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet