Atgriezties pie raksta

SIA "Bricēni LV" Lielvārdē atver beķereju Foto

8.aprīlī Skolas ielā 10, Lielvārdē, novada gardumu tirdziņos iepazītā un novadnieku starpā ieredzētā "Bricēnu" saimniecība atvēra savu lolojumu - beķereju. Uzņēmējus svētkos sveica arī Lielvārdes novada pašvaldības pārstāvji.

"Bricēni" ir zemnieku saimniecība Lielvārdes novada Lēdmanes pagastā, kuras galvenā nodarbošanās ir maizes un saldumu cepšana. 2009.gadā radās iespēja Valdim un Ārijai Purvinskiem pievērsties kopš bērnības zināmai, bet tobrīd neizmēģinātai nodarbei - maizes cepšanai. Tā radās "Bricēnu" mājās cepta maize un saldumi. 


Beķereja būs vieta, kur novada iedzīvotāji un ciemiņi varēs iegādāties un nobaudīt dažādus, mājās darinātus konditorejas izstrādājumus, īstu lauku maizi, veikt pasūtījumus - gan kūkas gan kliņģerus, kā arī uz vietas tiks ceptas picas, kā, piemēram, pica "Uztaisi pats!". Būs iespējams arī nobaudīt kafiju un apēst ko gardu turpat beķerejā.


"Viss mūsu dzīvesveids ir saistīts ar to, lai attīstos paši, attīstītu mūsu ieceres, pilnveidotos un uzkrāto pieredzi spētu nodot tālāk," – tā Bricēnu saimnieki. 


Novēlam veiksmi un panākumus uzņēmējdarbību uzsākot!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/46572

9. aprīlī, 12:41, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Jaunākie komentāri

vietējais • 10. aprīlī, 11:08
Jau aizvēra atpūšās.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet