Atgriezties pie raksta

Lielvārdes novada pašvaldības policija kopā ar zemessargiem gādā par sabiedrisko kārtību ārkārtējās situācijas apstākļos

Kā ziņots, Latvijā saistībā ar Covid-19 vīrusu izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni ierobežojošu pasākumu ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību. Arī policijai šis ir gana saspringts laiks, jo ir jāseko līdzi noteikto ierobežojumu ievērošanai.

Lielvārdes novada pašvaldības policijas priekšnieks Artis Mundurs stāsta, ka "lielākā sabiedrības daļa ir apzinīga un ievēro noteiktos ierobežojumus saistībā ar COVID-19, bet ir arī, protams, dzirdēts un redzēts masu medijos, ka ir iedzīvotāju grupas, kas mazāk ievēro un nākas aizrādīt, kā arī skaidrot noteikto ierobežojumu vajadzību un nepieciešamību."


Pašizolācijas noteikumu pārkāpēju apzināšana nav pašvaldības policijas kompetencē, taču, ja tiek saņemta informācija par to, ka kāda persona vai personu grupa neievēro ierobežojumus, tad pašvaldības policija brauc un noskaidro apstākļus. 


"Mēs divas reizes esam piesaistījuši arī Zemessardzes 54. inženiertehniskā bataljona zemessargus. Tas bija  pirms Lieldienām un Lieldienu brīvdienās, lai varētu vairāk būt arī pašā novadā, nevis tikai pilsētā, un kontrolēt, skatīties kā tiek ievēroti noteiktie ierobežojumi, kā arī skaidrot sabiedrībai to nepieciešamību šajā ārkārtējā situācijā," tā skaidro Artis Mundurs.


Nesen Lielvārdes novada pašvaldības policija uzsāka darbu jaunās telpās. Uzlabotie darba apstākļi ir sekmējuši arī darba kvalitāti.


Artis Mundurs atzīst: "Ir daudz patīkamāk un ērtāk strādāt pašiem darbiniekiem un dislokācijas vieta pēc mana skatījuma ir tuvāk centram un vairāk pieejama iedzīvotājiem."


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/46682

25. aprīlī, 14:47, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

letiņš • 26. aprīlī, 07:15
Nu tas ir labi! Kārtībai jābūt.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet