Atgriezties pie raksta

Lielvārdes novada Kultūras centrs aicina svinēt 4. maija svētkus un piedalīties konkursā

Novērtējot un izceļot savus varoņus un godinot Latvijas neatkarības atjaunošanu, par tradīciju jau kļuvuši Baltā galdauta svētki. Svinēt Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienu pie balti klātiem galdiem jau vairākus gadus ir plaši iecienīta arī Lielvārdes novada kultūras dzīves tradīcija, kad, paceļot valsts karogu, vienojamies gan Lielvārdē, gan Jumpravas un Lēdmanes pagastos.

Šogad diemžēl nevaram sanākt kopā, lai Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu kopīgi atzīmētu pie balti klāta galda, tādēļ aicinām visus Lielvārdes novada iedzīvotājus ar labajām sajūtām dalīties virtuāli! 


Dalies ar savu balti klāto galdu, pašdarinātajiem dekoriem, kulinārijas meistardarbiem, ģimenisku portretu vai cita veida foto, kurā redzams kā Tu un Tava ģimene svinat Baltā galdauta svētkus un iespējams tieši Tu savā īpašumā iegūsi Lielvārdes novada Kultūras centra sarūpētu balviņu!


LAI PIEDALĪTOS KONKURSĀ:


1. Spied Patīk (Like) Lielvārdes novada Kultūras centrs facebook lapa 


2. Komentārā pie šī oriģinālposta pievieno 1 fotogrāfiju, kurā redzams kā Tu svini Baltā galdauta svētkus


 Fotogrāfiju komentāros pievieno līdz 5. maija plkst. 23.59.


Kopā būs 3 laimīgie balviņu ieguvēji, kurus pēc nejaušības principa izlozēsim un paziņosim 6. maijā un ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/46748

4. maijā, 08:05, Lielvārdes novada jaunumi
lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet