Atgriezties pie raksta

Lielvārdes novadā pamazām atsāksies klātienes mācības 5-6 gadīgajiem bērniem

Pamatojoties  uz Latvijas Republikas Ministru kabineta 2020.gada 12.marta rīkojuma Nr.103 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" 2020.gada 7.maija grozījumiem,  13. maija domes ārkārtas sēdē Nr. 9 tika pieņemts lēmums par turpmāko Lielvārdes novada  izglītības iestāžu, kas īsteno  vispārējo pirmsskolas  izglītības programmu, darba organizāciju ārkārtējas situācijas  laikā.

No 12. maija Lielvārdes novada izglītības iestādes, kas īsteno  vispārējo pirmsskolas  izglītības programmu,  atsāk  obligātajā izglītības vecumā (5-6 gadi) esošo bērnu sagatavošanu pamatizglītības ieguvei klātienē, vienlaikus dodot iespēju mācīties arī attālināti, ja kāpēc bērna likumiskie pārstāvji to ir izvēlējušies.


Vienlaikus visās pašvaldības izglītības iestādēs, kas īsteno vispārējo pirmsskolas  izglītības programmu tiks nodrošināta  dežūrgrupu darbība, lai nepieciešamības gadījumā sniegtu iespēju pieskatīt 1,5-4 gadus vecus bērnus tiem vecākiem, kuri paši nevar nodrošināt bērnu pieskatīšanu.


Ievērojot epidemioloģiskās drošības nosacījumus, lai mazinātu COVID-19 saslimšanas riskus, ārkārtējās situācijas laikā  ir noteikts maksimālais bērnu skaits vienā grupā: vispārējā pirmsskolas izglītības iestādē  "Pūt vējiņi" -20 bērni, Lielvārdes, Jumpravas un Lēdmanes  pamatskolās  - 15 bērni. Bērnu vecākiem, kuru bērni apmeklēs pirmsskolas iestādi,  joprojām reizi nedēļā būs jāiesniedz rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene nav bijuši kontaktā ar Covid – 19 saslimušajiem vai to kontaktpersonām.


Inga Škapare


Lielvārdes novada pašvaldības administrācijas Izglītības nodaļas vadītāja

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/46852

15. maijā, 14:09, Lielvārdes novada jaunumi
lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet