Atgriezties pie raksta

"EXIT Rīga" velo orientēšanās sacensības aizsākas Lielvārdes novadā Foto

Velo orientēšanās sacensībām "EXIT Rīga", kuru organizēšanā iesaistījušās 14 Pierīgas novadu pašvaldības, starts 20.maijā tika dots Lielvārdē.

Lielvārdes novadā no 20.-24.maijam notika pirmā sacensību kārta. Ņemot vērā ārkārtējo situāciju valstī, sacensību dalībniekiem bija jāņem vērā dažādi ierobežojumi, tāpēc komandas startēja individuāli. Vienā komandā drīkstēja būt vai nu vienas ģimenes locekļi, kas dzīvo vienā mājsaimniecībā, pāris vai divi draugi.


"Sacensības notiek piecas dienas pēc kārtas. Dalībnieki var izvēlēties, kurā dienā braukt," norāda Lielvārdes novada pašvaldības tūrisma speciālists Aleksandrs Čerņavskis. "Šoreiz dalībnieki nesacenšas savā starpā, tāpēc velo orientēšanās notiek vairāk savam priekam un atbilstoši varēšanai. Objekti ir izvietoti pa visu novadu, bet katrs var izvērtēt – iepazīt tikai pilsētu vai doties tālāk."


Īsāko maršrutu bija izvēlējusies arī Liepiņu ģimene četru cilvēku sastāvā – tētis Mārtiņš, mamma Līva un divas atvases. Dvīņiem – Dārtai un Robertam – ir gads un astoņi mēneši. Iespējams, ka viņi bija visjaunākie sacensību dalībnieki, kuri maršrutu izbrauca velo piekabē. Kā atklāja Mārtiņš, viņu ģimene šādā pasākumā piedalās pirmo reizi. Taču iedvesmojis brīnišķīgais pavasara laiks, kāds bija sestdien, kā arī iespēja pabūt dabā un kustībā, kopā ar ģimeni iepazīstot Lielvārdi.


Lielvārdes posmā kopumā reģistrējās 89, bet finišēja 65 komandas no Ikšķiles, Baldones, Ķekavas, Baložu, Bauskas, Iecavas, Jelgavas, Kokneses, Lielvārdes, Mārupes, Ogres, Ķeguma, Olaines, Ropažu, Rīgas, Stopiņu, Salaspils, Kuldīgas un Ādažu novadiem. Katra komanda kas finišēja saņems nelielu garšīgu dāvaniņu no Lielvārdes novada pašvaldības, bet uzvarētāju komanda saņems ne tikai kaut ko garšīgu, bet arī 4 biļetes uz Izklaides parku "Avārijas Brigāde", 4 biļetes uz "Trušu karalisti" un sporta ūdens pudeles.


Uzvarētāju komandas izloze notiks 27.maijā. Balvas varēs izņemt sava novada Tūrisma un informācijas centrā vai pie tūrisma speciālista sākot no 3.jūnija.


Nākamā kārta no 27. līdz 31.maijam notiks Stopiņu novadā, un tā katru nedēļu kādā no sacensības organizējošiem novadiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/46931

25. maijā, 14:34, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet