Atgriezties pie raksta

Lielvārdes novada tūrisma objekti gaida apmeklētājus

"Par organizētajiem pasākumiem šīs vasaras sezonā vēl grūti prognozēt, bet novada tūrisma objekti ir atvērti. Šajā nedēļas nogalē apmeklētājus sāks uzņemt arī izklaides parks "Avārijas brigāde"," informē Lielvārdes novada pašvaldības tūrisma speciālists Aleksandrs Čerņavskis.

Kopš 19.maija apmeklētājiem ir atvērts Andreja Pumpura Lielvārdes muzejs, tāpat viesus gaida arī Uldevena pils. Ja ceļotāji ir no vienas mājsaimniecības, tad nav nekādu problēmu apmeklēt visus iespējamos tūrisma objektus.


Visu tūrisma uzņēmumu īpašnieki ir sagatavojušies darbam Covid-19 pandēmijas apstākļos - sagādājuši dezinfekcijas līdzekļus un nodrošinājuši iespēju distancēties. Taču, ja ir vēlēšanās izvairīties no uzturēšanās telpās un, lai arī distancētas, tomēr saskarsmes ar citiem apmeklētājiem, Lielvārdes novadā ir ļoti daudz dabas objektu, kur var gūt jaunus iespaidus un atpūsties. 


Apmeklētājus gaida taka gar Daugavu Dzelmēs, "Gaiļu" dabas taka, labiekārtota atpūtas vieta Kaibalā pie Dzejas ozoliem, kur uzstādīta laivu piestātne, un vēl citi dabas objekti novadā.


Par iedzīvotāju lielo interesi brīvo laiku izmantot aktīvai atpūtai dabā, liecina arī  tas, ka velo orientēšanās sacensību "EXIT Rīga" Lielvārdes novada posmam, kas norisinājās no 20 līdz 24.maijam, bija reģistrējušās 89 komandas.


Vairāk informācijas par atpūtas iespējām Lielvārdes novadā:http://www.lielvarde.lv/

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/46967

29. maijā, 15:20, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet