Atgriezties pie raksta

Lielvārdes novada Kultūras centra amatierkolektīvi atsāk koncertus Foto

Pēc vairāk nekā trīs mēnešu pauzes sestdien Lielvārdes novada Kultūras centra bērnu vokālās studijas "Mikauši" un sieviešu vokālais ansamblis "Pusnakts stundā" tikās ar skatītājiem.

"Tas ir pirmais Lielvārdes novada Kultūras centra amatierkolektīvu koncerts pēc pandēmijas. Mēs ļoti gaidījām šo mirkli, arī dziedātāji ir noilgojušies pēc uzstāšanās. Prieks redzēt skatītājus. Esam saviļņoti," atzīst Lielvārdes novada Kultūras centra direktores vietniece pamatdarbības jautājumos Ruta Dumpe.


"Tradicionāli sezona noslēdzas maija beigās, bet šogad tikko saņēmām atļauju sākt dziedāt publikas priekšā, tā sprukām vaļā un nolēmām, ka vajadzīgs koncerts," atklāj abu kolektīvu vadītāja Baiba Klepere. 


Abi kolektīvi arī pandēmijas laikā turpināja dziedāt. Sieviešu vokālā ansambļa "Pusnakts stundā" dalībnieces pa trim reizē nāca pie kolektīva vadītājas uz mājām, kur, ievērojot sociālo distancēšanos, notika mēģinājumi atsevišķās balsu grupās, bet "Mikaušiem" mēģinājumi notika tiešsaistē. Bērnu vokālās studijas mazie dziedātāji izveidoja arī video klipus savām dziesmām.


Par to, ka abu kolektīvu vienmēr augsto māksliniecisko līmeni nespēja ietekmēt pat ārkārtējās situācijas radītie apstākļi, varēja pārliecināties arī klausītāji.


Koncertā dziedāja sieviešu vokālais ansamblis "Pusnakts stundā" un bērnu vokālās studijas "Mikauši" solisti: Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skolas audzēknes Amanda un Estere Jankovskas, Katrīna Leščinska, Justīne Plote, kā arī šī gada skolas absolventes Laura Tabure un Sendija Mihailovska.


Koncerts notika Rembates parkā, un tā nosaukums "Tikšanās jasmīnziedu laikā", kā arī izvēlētais repertuārs saskanēja ar norisēm dabā. Šajā kontekstā ļoti iederējās dziesmas par ziediem, vasaru un mīlestību. Lai arī laika prognozes bija solījušas pērkona negaisu un lietu, daba bija dziedātājiem labvēlīga un neizjauca burvīgo noskaņu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/47164

23. jūnijā, 11:01, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet