Atgriezties pie raksta

No 29.jūnija līdz 1.jūlijam notiks NATO Gaisa spēku mācības

No 29.jūnija līdz 1.jūlijam Latvijā notiks NATO Gaisa spēku pavēlniecības organizētās NATO dalībvalstu un partnervalstu gaisa spēku mācības "Ramstein Alloy", lai pilnveidotu vadības un kontroles iemaņu apguvi, sadarbību un savstarpējo savietojamību starp NATO un partnervalstīm, kā arī praktizētu specifiskas gaisa telpas patrulēšanas procedūras.

Militāro mācību norises laikā tiks ne tikai pilnveidotas gaisa telpas patrulēšanas procedūras, bet arī stiprināta alianses un partnervalstu savstarpējā sadarbību Baltijas valstu gaisa telpas patrulēšanas un reģionālo gaisa spēku resursu pielietošanā. Ik gadu šīs mācības tiek organizētas Latvijā, Igaunijā un Lietuvā, demonstrējot NATO dalībvalstu un partnervalstu vienotību, sadarbību un spēku savietojamību.


Mācībās "Ramstein Alloy"  būs iesaistīti  vairāk nekā 20 iznīcinātāji un atbalsta gaisa kuģi no piecām NATO dalībvalstīm un Somijas. To norisi vadīs NATO Apvienotais Gaisa operāciju centrs Ūdemā, Vācijā,  Gaisa kontroles un ziņošanas centrs Lielvārdē un Tallinā, kā arī NATO agrīnās brīdināšanas un kontroles sistēmas (AWACS) lidmašīna.


Iedzīvotāju ievērībai!


Nacionālie bruņotie spēki aicina iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret notiekošajām mācībām, īslaicīgi radītajiem trokšņiem, militārās aviācijas gaisa kuģu pārlidojumiem un iespējamiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/47206

30. jūnijā, 11:19, Lielvārdes novada jaunumi
sargs.lv

Jaunākie komentāri

? • 30. jūnijā, 12:27
Ierakumos
Deizii • 30. jūnijā, 12:20
Kur iedzīvotāji varētu labāk redzēt lidojumus? Daudziem taču patīk tos paskatīties.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet