Atgriezties pie raksta

Lielvārdē uzsāks ūdensvada izbūvi Uzvaras ielā posmā no Lauku ielas līdz Liepu ielai 23

SIA "Lielvārdes Remte" kā Lielvārdes novada pašvaldības daudznozaru uzņēmums nodrošina ūdens un kanalizācijas pakalpojumus visā Lielvārdes novadā. 

Vēsturiski izveidojusies situācija, ka daudzdzīvokļu māju Liepu ielā 23, Lielvārdē, nav bijis iespējams pievienot centralizētajiem ūdens apgādes un kanalizācijas tīkliem, lai iedzīvotājiem nodrošinātu kvalitatīvus un videi draudzīgus ūdenssaimniecības pakalpojumus.


Jau 2017.gadā SIA "Lielvārdes Remte" vērsās Lielvārdes novada pašvaldībā ar ierosinājumu izskatīt jautājumu par kvalitatīvu pakalpojumu nodrošināšanu minētajai mājai, kā rezultātā ūdens apgādes nodrošināšanai SIA "Lielvārdes Remte" 2018.gadā izstrādāja būvprojektu "Ūdensvada izbūve Uzvaras ielā posmā no Lauku ielas līdz Liepu ielai Nr.23, Lielvārdē".


Šogad tiks uzsākta projekta realizācija un, lai ietaupītu finanšu līdzekļus, ūdensvada izbūves projekts tiks īstenots paralēli sadzīves kanalizācijas projektam "Ūdensapgādes pakalpojumu attīstība Lielvārdē, III kārta". Pēc minētā ūdensvada izbūves projekta realizācijas, centralizētajam ūdensvadam būs iespēja pievienoties vēl 32 privātmājām, kas atrodas izbūvējamā ūdensvada posmā Lauku iela – Liepu iela.


Ūdensvada izbūvi finansēs SIA 'Lielvārdes Remte", ņemot aizņēmumu Valsts kasē, aizņēmuma galvotājs Lielvārdes novada pašvaldība.


Pēc SIA "Lielvārdes Remte" ūdens un kanalizācijas projektu realizācijas, daudzdzīvokļu māja Liepu ielā 23, Lielvārdē, būs pilnvērtīgi nodrošināta ar visiem uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem, jo kopš 2018.gada jūnija, atpērkot katlu māju no AS "Latvenergo", tiek nodrošināta siltumenerģija. Tāpat SIA "Lielvārdes Remte", veicot apsaimniekošanas un pārvaldīšanas funkcijas, augsti novērtē sadarbību ar daudzdzīvokļu mājas Liepu ielā 23, Lielvārdē, dzīvokļu īpašniekiem.


Andis Siliņš, SIA "Lielvārdes Remte" valdes loceklis

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/47311

10. jūlijā, 11:14, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet