Atgriezties pie raksta

Aicinām pieteikties speciālistus mācībām "Darbs jaunatnes jomā ar priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska grupas jauniešiem"!

Informējam, ka 2020.gada 27. un 28.augustā Lielvārdē, Lielvārdes pamatskolā notiks PuMPuRS mācības, kuru mērķis ir veicināt jaunatnes darbinieku, jaunatnes lietu speciālistu un izglītības iestāžu darbinieku veiksmīgāku sadarbību un attīstīt to kompetences darbam ar PMP riska grupas jauniešiem viņu mācību motivācijas paaugstināšanā.

Mācības paredzētas jaunatnes darbiniekiem, jaunatnes lietu speciālistiem un izglītības darbiniekiem. Dalībnieki mācībām tiek aicināti pieteikties veidojot vienas pilsētas/ pagasta/ pašvaldības/ novada mācību pāri, lai kopīgi veicinātu izpratni par darbu ar PMP riska jauniešiem, uzlabotu savas kompetences un izstrādātu turpmāko rīcības plānu.


Noslēgumā visi dalībnieki saņems Apliecību par pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmas apguvi. Mācības ir bezmaksas, dalībniekiem tiks nodrošināti mācību materiāli, bet pašiem jāorganizē nokļūšana un/ no mācību vietu, kā arī jāsedz savi ēdināšanas izdevumi.


Norises laiki:


2020.gada 27.augusts - plkst. 10:00 līdz 15:00


2020.gada 28.augusts - plkst. 10:00 līdz 15:00


Vietu skaits ierobežots un mācībās iespējams piedalīties 24 dalībniekiem (12 mācību pāriem). Pielikumā sīkāka informācija par mācībām un šeit atsevišķi arī pieteikšanās:


Uzsaukums:


Pasākuma programma:

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/47536

5. augustā, 18:04, Lielvārdes novada jaunumi
lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet