Atgriezties pie raksta

Aicinām piedalīties Tēvu dienas pasākumā Lielvārdes parkā

Tēva dienu Lielvārdē tradicionāli atzīmē septembra otrajā svētdienā Lielvārdēs parkā. Aicinām atpūsties un kopā pavadīt laiku ģimenes neatkarīgi no tā, kāds ir ģimenes bērnu vecums.

Pasākuma aktivitātes mērķtiecīgi veidotas tā, lai patiktu gan pašiem mazākajiem, gan arī lielākajiem ģimenes bērniem, kas kopā ar tēti varēs piedalīties, piemēram, makšķerēšanas sacensībās, komandas spēlēs un stafetēs, pārbaudīt savus spēkus un zināšanas kopā ar Zemessardzes  54.inženiertehnisko bataljonu un iepazīties ar baikeriem un viņu motocikliem, kā arī ar Lielvārdes pašvaldības policiju un tās tehniku.


Svētku organizēšanas mērķis ir  ģimenēs nostiprināt Tēva dienas svinēšanas tradīciju, tādējādi sakot tētiem paldies, aktualizēt tēva nozīmi bērna dzīvē un veicināt tēva un bērna laika pavadīšanu kopā.


Jau no paša rīta tēvi un dēli ir aicināti piedalīties Makšķerēšanas sacensībās ar pludiņmakšķeri un fīdermakšķeri. Pieteikšanās un sīkāka informācija pie tūrisma speciālista Aleksandra rakstot vai zvanot: turisms@lielvarde.lv un 25419714.


Vairāk lasiet sacensību nolikumā:

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/47826

10. septembrī, 18:46, Lielvārdes novada jaunumi
lielvarde.lv

Jaunākie komentāri

gudriķis • 11. septembrī, 09:40
Pareizāk būtu "tēviņu diena", kivičs tokš ar grib svinēt!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet