Atgriezties pie raksta

Lielvārdes novada čempionāts tenisā noslēdzies ar saspringtām un laba līmeņa spēlēm

Sestdien laika apstākļi bija labvēlīgi Lielvārdes novada čempionāta tenisā finālistiem – ar skaistām, laba līmeņa spēlēm noslēdzies Lielvārdes novada vasaras atklātais čempionāts tenisā Lielvārde Cup-2020.

Turnīra laikā, kas sākās jau 27.jūlijā, dalībnieki kopumā tenisa laukumos aizvadīja 56 spēles.


Čempionāta noslēgumā vispirms spēlē par trešo vietu tikās Agris. G. (Ogre) un lielvārdietis Valters S. - lai arī pirmā seta galotni labāk izdevās nospēlēt Agrim, gala vārds piederēja Valteram, kurš izcīnīja pelnītu uzvaru divu stundu cīņā un trešo vietu turnīrā. Rezultāts pa setiem 5/7,6/1,6/4.


Lielajā finālā tikās iepriekšējā gada čempions Daumants L.(Cēsis), kuru Latvijas sportistu saime pazīst kā Latvijas izlases biatlonistu, un Aleksandrs N.(Ogre).


Pēc skatītāju un atbalstītāju domām pirms spēles - arī šajā spēlē bija plānota trīs setu cīņa, tomēr Daumants apstiprināja, ka ne tikai iepriekšējā turnīrā bija labākais, bet arī aizstāvēja savu titulu finālā, uzvarot ar rezultātu 6/3,6/4.


Paldies dalībniekiem un atbalstītājiem par pozitīvo gaisotni visa čempionāta laikā! Paldies Lielvārdes novada pašvaldībai un organizatoriem par iespēju tenisa entuziastiem tikties un godīgās, saspringtās un interesantās spēlēs noskaidrot labāko tenisistu!


Uz tikšanos nākamajā gadā.


Lielvārdes novada Sporta centra direktors A.Puķītis

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/47989

22. septembrī, 10:42, Lielvārdes novada jaunumi
lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet