Atgriezties pie raksta

Iedzīvotājus aicina piedalīties ziedojumu akcijai "Kaķu māju izveide Lielvārdē"

Līdz 1.novembrim Lielvārdes novadā norisinās iedzīvotāju iniciatīvas projekts par Kaķu māju izveidi Lielvārdes daudzdzīvokļu namu masīvos, lai klaiņojošie dzīvnieki nedzīvotu māju pagrabos un kāpņu telpās.

Vairākas pašvaldības Latvijā jau ir atbalstījušas un palīdzējušas realizēt iedzīvotāju iniciatīvu kaķu māju uzstādīšanā. Arī Lielvārdes novada pašvaldība pievienojas šai iedzīvotāju iniciatīvas kustībai un aicina Lielvārdes novada iedzīvotājus piedalīties ziedojumu akcijā ar mērķi izveidot kaķu mājas.


Plānots, ka kaķu mājas tiks uzstādītas vietās, kur būs novērota kaķu-bezpajumtnieku problēma un saņemts iedzīvotāju iesniegums par šādas mājas nepieciešamību. Pašvaldība veiks māju izgatavošanu, uzstādīšanu, savukārt ieinteresētie iedzīvotāji sadarbībā ar pašvaldību – kaķu uzraudzību un māju apsaimniekošanu.


Viens no būtiskiem priekšnosacījumiem, lai kaķu māju funkcija būtu ilgtspējīga, ir kaķu sterilizēšana, ko Lielvārdes novada pašvaldība jau ir sākusi īstenot, noslēdzot līgumu un sadarbojoties ar biedrību "Dzīvnieku SOS" programmā "NOĶER-STERILIZĒ -ATLAID".   


Uzsāktā ziedojumu iniciatīva notiks līdz 01.11.2020.  Aicinām ziedot uz norādīto pašvaldības ziedojuma kontu, lai "kaķi–bezpajumtnieki" ziemu varētu sagaidīt piemērotās, siltinātās kaķu mājās.  Finansējums tiks izmantots kaķu māju izgatavošanai un uzstādīšanai.


Ziedojuma konts: LV12HABA0551029412238 Swedbank AS


Ziedojuma mērķis: kaķu māju izgatavošanai

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/48259

22. oktobrī, 10:31, Lielvārdes novada jaunumi
www.lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet