Atgriezties pie raksta

Piešķirti Lielvārdes novada pašvaldības apbalvojumi

Tuvojoties Valsts svētkiem, Lielvārdes novada pašvaldība aicināja novadniekus  pieteikt pretendentus Lielvārdes novada pašvaldības apbalvojumiem "Goda Lielvārdietis", "Gada Novadnieks" un "Atzinība".

Šī tradīcija ir aizsākusies jau 2007. gadā, Valsts svētkos apbalvojot novadniekus par mūža ieguldījumu, izciliem sasniegumiem un nesavtīgu darbu Lielvārdes novada attīstībā. Paldies, visiem Lielvārdes novada iedzīvotājiem, kas piedalījās un izvirzīja pretendentus apbalvojumu saņemšanai! Kopumā tika saņemti 17 pieteikumi, tie tika izskatīti Apbalvojumu konsultatīvās padomes sēdē, bet šodien, Lielvārdes novada domes sēdē nr. 20 pieņemts galīgais lēmums par apbalvojumu piešķiršanu!


Lielvārdes novada pašvaldības apbalvojumu "Goda Lielvārdietis" saņems:


Mārīte Puriņa, Lielvārdes novada mūzikas un mākslas skolas direktore - par ilggadēju, profesionālu un mērķtiecīgu darbu izglītības procesa vadībā un skolas attīstībā;


Lidija Peiseniece, ilggadēja Lielvārdes pilsētas bibliotēkas vadītāja -  par mūža ieguldījumu kultūras vērtību saglabāšanā un izmantošanā;


Anda Zaharenkova, ilggadēja Lielvārdes novada Bāriņtiesas sekretāre un Bāriņtiesas locekle – par ievērojamu ilgtermiņa ieguldījumu bērnu tiesību aizsardzībā Lielvārdes novada bāriņtiesā.


Lielvārdes novada pašvaldības apbalvojumu "Atzinība" saņems:


Kārlis Lišmanis, Lielvārdes tautas teātra režisors – par nozīmīgu ieguldījumu teātra tradīciju attīstībā Lielvārdes novadā;


Rudīte Voloha, "Mārītes Montesori mājas" skolotāja - par pašaizliedzīgu un nesavtīgu darbu pirmsskolas vecuma bērnu interešu un spēju attīstībā "Mārītes Montesori mājā".


Lielvārdes novada pašvaldības apbalvojumu "Gada novadnieks 2019" saņems:


Jana Rutmane, Jumpravas māmiņu kluba dibinātāja - par ģimenisko vērtību kopšanu un atbalstu jaunajām māmiņām Jumpravas māmiņu klubā.


Sveicam visus apbalvojumu saņēmējus! Apbalvojumi tiks svinīgi pasniegti tam īpaši rīkotā godināšanas pasākumā, Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skolā, 17. novembrī, plkst. 18:00.


Ievērojot Covid -19 ierobežojumus, uz šo svinīgo pasākumu apmeklētāji tiks aicnāti tikai ar ielūgumiem!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/48310

28. oktobrī, 23:26, Lielvārdes novada jaunumi
lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet