Atgriezties pie raksta

Lidijai Peiseniecei pasniegts Lielvārdes novada pašvaldības apbalvojums "Goda Lielvārdietis"

Tuvojoties Latvijas Valsts svētkiem, ar 28. oktobra domes sēdes lēmumu, tika piešķirti Lielvārdes novada pašvaldības apbalvojumi "Goda Lielvārdietis""Atzinība" un "Gada novadnieks", kuri ik gadu tiek pasniegti Valsts svētku svinīgajā pasākumā.

Šogad, pulcēšanās ierobežojumu dēļ, Valsts svētku pasākums, kā arī svinīgā apbalvošanas ceremonija tika atcelta, apbalvojumu pasniegšanu pārceļot uz laiku, kad kopā pulcēšanās būs droša.


Visi apbalvojumu saņēmēji tika uzrunāti personīgi un tie, kas vēlējās, apbalvojumu varēja saņemt Valsts svētkos, taču tikai individuāli pavisam nelielā, bet svinīgā apbalvojumu pasniegšanas ceremonijā.


Tā, šodien, 17. novembrī, ilggadējai Lielvārdes pilsētas bibliotēkas vadītājai Lidijai Peiseniecei tika pasniegts apbalvojums "Goda Lielvārdietis", kā apliecinājumu saņemot Goda rakstu, sudraba krūšu nozīmīti un ziedus. Apbalvojums pasniegts par mūža ieguldījumu kultūras vērtību saglabāšanā un izmantošanā.


Nelielajā, bet siltajā svētku brīdī Lidiju Peisenieci sveica Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele, Lielvārdes novada Kultūras centra vadītāja Iveta Siliņa un Lielvārdes pilsētas bibliotēkas vadītāja Rita Platpīre, bet neklātienē – iepriekš sagatavotā videomateriālā savus sveicienus sūtīja bijušās un ilggadējās darba kolēģes Silvija Salzemniece, Ilona Misāne un Rita Platpīre.


Skatīt visus Lielvārdes novada pašvaldības apbalvojumu saņēmējus šeit:


Anitas Sakas teksts un foto

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/48478

18. novembrī, 09:20, Lielvārdes novada jaunumi
lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet