Atgriezties pie raksta

Lielvārdē svin Latvijas dzimšanas dienu Foto

18.novembra pēcpusdienā lielvārdieši tika aicināti apmeklēt izgaismoto un sarkanbaltsarkanās krāsās rotāto Rembates parku, lai izjustu Latvijas proklamēšanas 102.gadadienas svētku gaisotni.

"18.novembrī Rembates parks ir krāšņāk izgaismots nekā Lāčplēša dienā, jo tie taču ir svētki  - Latvijas dzimšanas diena. Prezentācijā, ko demonstrējam pie Lielvārdes novada Kultūras centra, savu veltījumu Latvijai ierakstījuši mūsu amatierkolektīvi – dziedātāji, dejotāji, aktieri. Gaismās, krāsās, dziesmās, dejā un dzejā esam darījuši visu, lai svētki izdotos ikvienam, kurš šovakar iegriezies Rembates parkā un vēlas būt kopā ar mums," atklāja Lielvārdes novada Kultūras centra kultūras projektu vadītāja Līga Cerbule.


Ar video starpniecību klātesošos Latvijas dzimšanas dienā sveica Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja Santa Ločmele, Lielvārdes novada izcilākie ļaudis – pašvaldības apbalvojumu saņēmēji, kultūras darbinieki, nevalstisko organizāciju pārstāvji.


"Novembris man vienmēr būs viens no mīļākajiem mēnešiem gadā, tāpat kā mīļākā vieta Latvijā – Lielvārde, kas, uzposusies valsts svētkiem, sveic visus mūsu novada cilvēkus. Arī es, Lielvārdes novada domes un pašvaldības vārdā, sveicu visus Latvijas dzimšanas dienā un vēlu nezaudēt to pašapziņu, patriotismu un savas zemes izjūtu, kas ir tik ļoti raksturīga lielvārdiešiem, jumpraviešiem, kaibaliešiem un lēdmaniešiem. Lielvārde - tie vispirms ir cilvēki, un tikai pēc tam vieta Latvijas kartē. Šogad svētkus svinam nedaudz citādi, taču ne mazāk pacilāti un svinīgi, savās mājās iededzot sveces, kas simbolizē mūsu vienotību ar Lielvārdi un Latviju. Dievs, svētī Latviju!" sacīja S.Ločmele.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/48480

18. novembrī, 21:18, Lielvārdes novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet