Atgriezties pie raksta

Mājas aprūpes pakalpojums personu dzīves vietās Lielvārdes novadā deleģēts biedrībai "Latvijas Samariešu apvienība"

Tāpat kā pērn, arī šogad, no 1. janvāra, mājas aprūpes pakalpojums personu dzīves vietās uzticēts biedrībai "Latvijas Samariešu apvienība", un šis deleģēšanas līgums ar pašvaldību ir noslēgts uz 1 gadu.

Šādu lēmumu Lielvārdes novada dome pieņēmusi pērnā gada 28. oktobra sēdē (lēmums nr. 325), ievērojot to, ka novadā pieaug pieprasījums pēc aprūpes mājās pakalpojuma un ir nepieciešams veidot strukturālu risinājumu, lai Lielvārdes novadā deklarētos iedzīvotājus nodrošinātu ar minēto pakalpojumu.


Aprūpe mājās nosaka pamatvajadzību apmierināšanu personām, kuras objektīvu iemeslu dēļ sevi nevar aprūpēt. Tas noteikts atbilstoši sociālā darbinieka izvērtējumam, nodrošinot noteikta laika aprūpi mājās, specializēta transporta pakalpojumus personām ar funkcionāliem traucējumiem, kā arī "Drošības poga" pakalpojums – nepārtrauktas saziņas iespējas un informatīvu atbalstu un palīdzību 24 h diennaktī. 


Biedrība "Latvijas Samariešu apvienība" ir sabiedriskā labuma organizācija ar vairāk kā 15 gadu pieredzi sociālo pakalpojumu sniegšanā. Biedrība ir sertificēta kā daudzu sociālo pakalpojumu sniedzējs, ārstniecības un izglītības iestāde. Biedrība piedāvā daudzus sociālus, medicīniskus un apmācības pakalpojumus, kas klientiem ir pieejami gan ar pašvaldību vai darba devēju līdzdalību, gan arī individuāli.


Deleģēšanas līgums "Latvijas Samariešu apvienība" (2021) šeit:


Informāciju sagatavoja: Maruta Petunova,Komunikācijas un tūrisma nodaļas vadītāja

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/lielvarde/48916

13. janvārī, 11:15, Lielvārdes novada jaunumi
lielvarde.lv

Jaunākie komentāri

!!! • Šonakt, 02:44
Ja tiek konkursā piedāvātas izmaksas, par kurām nav reāli veikt pakalpojumu, tad kādam tas ir jāaptur un jāpārtrauc šī prakse. Kādam, kas ir sirdsapziņa. To pieļauj vismaz 4 puses- pakalpojuma pircējs, pakalpojuma piedāvātājs, sniedzējs un saņēmējs. Skaidrs, ka sniedzēji, kas strādā par nožēlojamu, nereālu algu un saņēmēji, kas ir aprūpējami, nebūs tie, kas cīnīsies par savām tiesībām. Bet pārējie taču ir izglītoti, paēduši cilvēki, kas redz, kas notiek?
ir laiks • Vakar, 15:22
Ak,kādā nežēlastībā krituši Samarieši.Varbūt lai vadība palasa-nav dūmi bez uguns.Ir taisnība,ka tantes dod tos nabaga 2.euro un aprūpētāja smaidot paņem.Ir kad tiek pie īpašumiem,tas nekas,ka viss klusām... Neraksta jau tikai rakstīšanas pēc-aizdomājates lūdzu !
ofwto3232 • 15. janvārī, 00:48
хочeшь тpаxнyть краcивую дeвкy?! Oдинoкие и Замyжниe oчень xoтят ceкca, здесь дают в пoпy и бeрyт в pот, без дeнeг и обязательств, все aнoнимнo и беcплaтнo, можешь убeдиться cам ----- http://srt.vg/club

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet