Ogrēnieši tiekas ar Krievijas un Ukrainas konflikta upuriem Foto (1)

Vakar, 23:42

| Aktualitātes

Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē Ogres novada iedzīvotājiem bija unikāla iespēja tikties ar ukraiņiem un ieklausīties viņu stāstos par Krievijas agresijas izraisītājām sekām un cilvēku likteņiem.

Pašvaldība plāno izsludināt metu konkursu laivu piestātnes izveidei (2)

Vakar, 16:49

| Aktualitātes

Šodien Ogres novada pašvaldības domes Tautsaimniecības komitejas sēdē tika izskatīts jautājums par metu konkursa "Laivu piestātnes attīstības priekšlikumi" žūrijas komisijas nolikumu apstiprināšanu un metu konkursa žūrijas komisijas sastāva ievēlēšanu.

Bērni ar invaliditāti no Ogres var saņemt Ziemassvētku saldumu paciņu (0)

Vakar, 15:46

| Aktualitātes

Ogres novada Sociālais dienests informē, ka Ogres pilsētas bērni ar invaliditāti var saņemt Ziemassvētku dāvanu – saldumu paciņu.

Unikāla iespēja – satikt Krievijas un Ukrainas konfliktā cietušos (4)

Vakar, 08:51

| Aktualitātes

Latvijas valdība ir piešķīrusi finansējumu konfliktā cietušo Ukrainas karavīru un citu Krievijas agresijas upuru rehabilitācijai nacionālajā rehabilitācijas centrā  "Vaivari". Šonedēļ rehabilitācijas centrā ir ieradusies jauna grupa ukraiņu, 12. decembrī viņi viesosies Ogrē.

Iedzīvotāji aicināti piedalīties labdarības akcijā "Shoe box 2019" (0)

Vakar, 08:50

| Aktualitātes

Šis ir jau sestais gads, kad Liene Vaskāne sadarbībā ar Ogres novada Sociālo dienestu aicina piedalīties Ziemassvētku labdarības akcijā "Shoe box", ziedojot Ziemassvētku dāvanas bērniem un vientuļiem senioriem. 

Ogrenet