Aicina parakstīt petīciju Latvijas mežu saglabāšanai (2)

Šodien, 11:05

| Aktualitātes

Ir aizsākta vairāku organizāciju un privātpersonu iniciatīva "100 kailcirtes Latvijas simtgadei", lai vērstu sabiedrības uzmanību Zemkopības ministrijas ierosinātajiem grozījumiem Ministru kabineta "Noteikumos par koku ciršanu mežā".

Ogres pastam projektē jaunu uzbrauktuvi Foto (1)

Šorīt, 09:27

| Aktualitātes

Šogad jūlijā pie Ogres 1. pasta nodaļas, Brīvības ielā 38, parādījās panduss jeb uzbrauktuve. Apmeklētāji ar bērnu ratiņiem un cilvēki ar pārvietošanās grūtībām to novērtēja pozitīvi. Ēkas iekštelpu reomnta laikā pandusu noņēma, tagad tā vietā ir zvana poga...

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 24.novembra numurā: (0)

Šorīt, 09:20

| Aktualitātes

* Madlienas pagastā mežus tikai cērt, jaunus kokus nestāda;* Cilvēkstāsti: Maiga un Juris Jūlijs Livčāni no Lauberes;* "OVV" lasītāji jautā: kāda ir dzīve pansionātā?

J.Karlovs: "Pēc sevis vēlos atstāt ko tādu, kas cilvēkiem dod spēku un ideālus" (0)

Vakar, 18:58

| Viedokļi un intervijas

Tēlnieka, Triju Zvaigžņu ordeņa kavaliera, Sibīrijas ceļus izgājušā ikšķilieša Jāņa Karlova vārds ir neizdzēšami ierakstīts Latvijas vēstures lappusēs. Viņa monumentālie tēlniecības darbi jau pusgadsimtu uzrunā iedzīvotājus gan Latvijā, gan tālu aiz tās robežām.

Būvdarbi Ogres 1. vidusskolā nobeiguma etapā Foto (6)

Vakar, 14:49

| Aktualitātes

Šobrīd Ogres novada lielākajā skolā – Ogres 1. vidusskolā – turpinās ēkas un telpu atjaunošanas darbi. Lai gan no aizvadītā gada vasaras ir paveikts ļoti daudz, vēl ir jāpabeidz skolas 3. korpusa sakārtošana un ēkas fasādes darbi, informē pašvaldība. 

Ogrenet