Ogrē jaunieši ignorē pulcēšanās ierobežojumus un draud nogalināt ziņu aģentūras fotogrāfu (15)

Šorīt, 09:24

| Aktualitātes

Viens no atpazīstamākajiem preses fotogrāfiem Edijs Pālens Ogrē piefiksējis, kā jaunieši klaji ignorē valdības pieņemtos pulcēšanās ierobežojumus. Pālens, kurš strādā ziņu aģentūrā LETA, publicējis bildes, kurās redzams, kā Ogrē jaunieši pulcējas bariņos. Un nu viens no šiem jauniešiem draud Ediju Pālenu nogalināt!

Ārkārtējo situāciju Latvijā pagarina līdz 12.maijam (0)

Vakar, 16:26

| Aktualitātes

Covid-19 pandēmijas dēļ Latvijā izsludinātā ārkārtējā situācija pagarināta līdz 12.maijam, otrdien lēma Ministru kabinets, sociālajos tīklos vēsta ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV). Ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību Latvijā valdība iepriekš lēma no 13.marta līdz 14.aprīlim valstī izsludināt ārkārtējo situāciju, kuras laikā noteikta virkne ierobežojumu un aizliegumu. Līdz ar otrdien valdībā lemto, ārkārtējā situācija Latvijā ir pagarināta līdz 12.maijam.

Nodarbinātības valsts aģentūras Ogres filiāle informē (0)

Vakar, 16:25

| Aktualitātes

Kā informē Daiga Torstere, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Ogres filiāles nodarbinātības organizatore, uz 6. aprīli, reģistrēto bezdarbnieku skaits Nodarbinātības valsts aģentūras Ogres filiālē – 1623,reģistrēto brīvo darba vietu skaits – 207,darba devēju skaits, kuri reģistrējuši brīvās darba vietas – 24.

Valsts prezidenta dzīvesbiedre aicina sabiedrību saudzēt medicīnisko personālu un būt atklātiem (3)

Vakar, 16:20

| Aktualitātes

Valsts prezidenta dzīvesbiedre Andra Levite aicina iedzīvotājus saudzēt medicīnisko personālu, būt godīgiem un atklātiem pret viņiem, nemelot. Video uzrunā sabiedrībai, Valsts prezidenta kundze uzsver, ka patlaban "mēs visi atrodamies vienā laivā, bet dažiem ir jāairē", aicinot saudzēt medicīnisko personālu.

Valsts prezidents ar Liepājas, Daugavpils un Ogres pašvaldību vadītājiem pārrunājis Covid-19 ierobežošanu (2)

Vakar, 16:01

| Aktualitātes

Valsts prezidents Egils Levits sazinājies ar Liepājas, Daugavpils un Ogres pašvaldību vadītājiem un pārrunājis dažādus aktuālus jautājumus, no kuriem galvenais bija Covid-19 izplatības ierobežošana, aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejā. 

Ogrenet