Peldūdens kvalitāte mūspuses novados atbilst normām (0)

Šorīt, 07:00

| Aktualitātes

Ogres, Ikšķiles, Ķeguma un Lielvārdes novados arī šogad iedzīvotāji veldzi gūst neoficiālajās peldvietās. Daļā no tām pašvaldību speciālisti seko līdzi ūdens kvalitātes kontrolei.

Andris Upenieks: "Auglīga komunikācija (saprašanās!) ir vajadzīga visos līmeņos" (0)

Vakar, 12:29

| Viedokļi un intervijas

Pieņemot likumus un lēmumus, dominē varas runas vīru un sievu viedokļi, bet nozares speciālistu skatījums nereti paliek tālākā plānā, lai gan bieži vien tieši viņu domas ir daudz būtiskākas, jo balstītas reālajā ikdienas dzīvē.

Plāno reorganizēt Izglītības, kultūras un sporta pārvaldi (5)

Vakar, 07:53

| Aktualitātes

Ogres novada pašvaldības domes komiteju sēdē 11. jūlijā tika apspriesti priekšlikumi par Ogres novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes reorganizāciju un Ogres novada Bērnu un jauniešu centra likvidāciju.  

Interesenti tiek aicināti uz pētniecisko zveju Ogres vecupē (0)

Vakar, 07:46

| Aktualitātes

Šī gada 18. un 19. jūlijā nodibinājums "Vides risinājumu institūts" Ogres vecupē, jeb tautā sauktā Varžu dīķa, veiks pirmo pētniecisko kontrolzveju. Šie pasākumi tiek veikti līguma "Ekspluatācijas (apsaimniekošanas) noteikumu izstrāde Ogres upes vecupei Ogres pilsētā starp A6 šoseju un Rīgas HES aizsargdambi" ietvaros.

Muzejā pirmā "Mana Ogre sapņos un īstenībā" meistardarbnīca Foto (2)

13. jūlijā, 12:37

| Kultūra un izglītība

12. jūlijā Ogres Vēstures un mākslas muzejā tikās Ogres novada projektu konkursa "R.A.D.I. – Ogres novadam" atbalstītā projekta "Mana Ogre sapņos un īstenībā" īstenotāji – biedrība "Aspazija" un ieinteresētie cilvēki, kas vēlas piedalīties projektā. 

Ogrenet