Bezmaksas mediācijas pakalpojums ģimenēm (1)

Vakar, 09:51

| Aktualitātes

Tieslietu ministrija sadarbībā ar Sertificētu mediatoru padomi ir atsākusi īstenot projektu "Bezmaksas mediācija ģimenes strīdos", lai sniegtu atbalstu ģimenēm tādu strīdu un domstarpību risināšanā, kas skar bērnu intereses.

Apstiprināts jaunatnes projekts "KOPĀ.LABĀK." (0)

28. novembrī, 10:13

| Aktualitātes

Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gada 1.2. apakšsadaļas projektu konkursā "Starpnovadu un starpinstitūciju sadarbība jaunatnes politikas īstenošanai vietējā līmenī" tika iesniegts un apstiprināts sadarbības projekts "KOPĀ.LABĀK.", kuru īstenos Ogres, Lielvārdes, Ķeguma un Ikšķiles novada pašvaldības.

Laura Jakoviča: "Riskē, lai pēc gadiem nav jānožēlo, – bet es taču varēju..." (2)

28. novembrī, 09:31

| Viedokļi un intervijas

"Ogres Vēstis Visiem" sadarbībā ar Mediju atbalsta fondu turpina rubriku "Dzērvene mājās vai medus karote svešumā?". Tajā stāstām gan par tiem mūsu puses cilvēkiem, kuri jau pirms daudziem gadiem uzsākuši dzīvi svešumā, gan par tiem, kuri bija devušies projām, bet pēc kāda laika atgriezās, gan arī par tuviniekiem Latvijā, kuru mīļie dzīvo tālumā. Meklējam atbildi uz vissvarīgāko jautājumu – kam būtu jānotiek, lai tautieši atgrieztos mājās uz palikšanu?  

Atkarība no apkārtējo vērtējuma (0)

28. novembrī, 09:05

| Viedokļi un intervijas

Ko dara atkarīgs cilvēks? Atkarīgās attiecībās cilvēks mēdz fokusēties uz attiecībām. Tomēr, galvenais, lai saprastu, cik uzņēmīgs pret atkarīgām attiecībām esi, šajā attiecību vienādojumā ir fokusēties tieši uz savu pusi.

Ziemassvētkus gaidīsim skaisti izrotātā vidē (5)

27. novembrī, 16:50

| Aktualitātes

Svētdien, 29. novembrī – pirmā Advente, sāksies Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Līdz šim katru gadu pirmajā Adventē Ogrē tika iedegta centrālā Ziemassvētku egle – šis pasākums vienmēr bija kupli apmeklēts, Ogres novada Kultūras centrs vienmēr bija sagādājis atbilstošu svētku programmu.  

Ogrenet