Policija lūdz sabiedrības palīdzību Lielvārdē pazuduša zēna meklēšanā (1)

Vakar, 21:04

| Aktualitātes

Valsts policija (VP) lūdz sabiedrības palīdzību 2008. gadā dzimušā Rinalda Rijnieka meklēšanā. Zēns ceturtdien, 17. oktobrī, izgāja no mājas Lielvārdē, Dievukalna ielā, un nav atgriezies, informēja VP.

Skaidrojums par Obligāti veicamo dzīvojamās mājas uzturēšanas un apsaimniekošanas darbu plānoto ieņēmumu un izdevumu tāmes 2020.gadam pozīcijā "Zemes nomas maksa" neiekļauto maksu (3)

Vakar, 17:57

| Aktualitātes

SIA "Ogres Namsaimnieks" informē, ka Obligāti veicamo dzīvojamās mājas uzturēšanas un apsaimniekošanas darbu plānoto ieņēmumu un izdevumu tāmēs 2020.gadam pozīcijā "Zemes nomas maksa" nav iekļauta maksa, jo Ministru kabineta 2017.gada 11.jūlija noteikumi Nr.408 "Dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas maksas aprēķināšanas noteikumi" šādu pozīciju iekļaut neparedz.

Ogresgala pamatskolā viesojas kolēģi no Islandes un Igaunijas (0)

Vakar, 17:36

| Kultūra un izglītība

Šodien, 17. oktobrī, Ogresgala pamatskolā viesojās kolēģi no Grandaskóli Islandē, Gaia skolas Igaunijā, kā arī Ikšķiles Brīvās skolas, kur iepazinās ar skolas darbu un piedalījās āra izglītības nodarbībās.

Ogres teātrī šogad pēdējo reizi būs skatāmas izrādes "Ivanovs" un "Bernika projekts" (0)

Vakar, 17:14

| Kultūra un izglītība

Ogres teātrim aktīvi gatavojoties 1. decembrī gaidāmajai pirmizrādei "Rītdiena ir tālu", 2019. gada rudenī šogad pēdējo reizi šogad būs skatāmi divi skatītāju un kritiķu atzinību guvušie klasikas uzvedumi – Antona Čehova "Ivanovs" un Henrika Ibsena "Bernika projekts" Jāņa Kaijaka režijā.

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 18.oktobra numurā: (0)

Vakar, 17:01

| Aktualitātes

* Sanatorijā "Ogre" un citviet Ogrē turpinās būvdarbi 

Ogrenet