Atgriezties pie raksta

"Yamaha" mūzikas skolas klase Ogrē

Ogrē tiks atvērta "Yamaha" mūzikas skolas klase, kur notiks muzikālas nodarbības bērniem jau no 4 mēnešu vecuma. Ogrē tiks piedāvātas trīs programmas - "Robis", "Mūzika un mazulis" un ģitāras spēle, kur bērni, kā arī viņu vecāki, varēs attīstīt savas muzikālas prasmes.

"Yamaha" mūzikas skolas radās Japānā 1954. gadā. Šī skola tika veidota ar mērķi agrīnā vecuma bērnu muzikālajai apmācībai. Ar laiku tika radīts apmācības tīkls visā pasaulē. "Yamaha" mūzikas skolu pamatā ir attīstīt muzikālās iemaņas jau no 4 mēnešu vecuma līdz pat sirmam vecumam. Piedāvātie kursi un pārdomātās metodes, kā arī attiecīgajam vecuma posmam atbilstošais saturs, ļauj ikreiz optimāli izmantot bērniem piemītošo atvērtību jaunajam, bet jaunieši un pieaugušie var īstenot savas muzikālās vēlmes visos mūzikas žanros.

Latvijā pirmās "Yamaha" mūzikas skolas klases atvērtas 2008. gadā – Rīgā, Liepājā un Jelgavā. Šobrīd Latvijā veidojas un paplašinās arvien jaunas "Yamaha" mūzikas klases Rīgā, Jūrmalā, Jaunmārupē, Ādažos, Tukumā, Jēkabpilī, Daugavpilī, Rēzeknē, Saldū, Gulbenē un Iecavā.

Ogrē tiks piedāvātas trīs programmas, kur bērni varēs attīstīt savas muzikālas prasmes. Pirmā no tām ir "Robis" 4 – 18 mēnešu veciem bērniem kopā ar māmiņu vai tēti. Šajā programmā, 45 minūšu garumā, bērni apgūs dziedāšanu, muzicēšanu ar ritma instrumentiem, koordinācijas vingrinājumus. Bērniem no dzimšanas ir liels muzikālais potenciāls, tāpēc nozīmīgi ir izmantot tieši agrīno periodu. Liela nozīme ir arī tad, ja iesaistās paši vecāki, un nav nozīmes, vai vecāki ir izglītoti mūzikā.

Programma "Mūzika un mazulis" 18 mēnešu – 4 gadu vecumam (arī viena vecāka pavadībā). Šajā programmā bērni ne tikai muzicē un dzied paši, bet arī mūzika tiek savienota ar kustībām, dejošanu un pirkstu spēlēm.

Ģitāras spēles programma no 8 gadu vecuma, kur audzēkņi instrumenta spēles tehnikas iemaņas apgūst ar stilistiskā ziņā daudzveidīga repertuāra palīdzību, kurā ietilpst dažādu laikmetu skaņdarbi.

Šī skoliņa nav konkurente tradicionālajām mūzikas skolām. Skoliņas misija ir dot iespēju ikvienam cilvēkam, neatkarīgi no vecuma, īstenot un realizēt savus muzikālos mērķus un vēlmes.

Aicinām Jūs uz bezmaksas iepazīšanās nodarbībām programmās:

"Robis" 10. un 16. septembri plkst. 11, pieteikties pa tālr. 26050103 vai ogre2@yamahaskola.lv.

"Mūzika un mazulis" 14. septembrī plkst. 11 un 16. Pieteikties pa tālr. 28398588 vai ogre@yamahaskola.lv.

Nodarbības notiks Brīvības ielā 22, Ogrē.

Plašāka informācija atrodama šeit (nospiest) – yamahaskola.lv.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/reklamraksti/14948

2010. gada 5. septembrī, 11:25, Reklāmraksti
Ogrenet

Jaunākie komentāri

zxb • 2012. gada 9. augustā, 11:10
un cik maksa nodarbības?
bus gruti • 2010. gada 3. septembrī, 14:06
Manupraat, 4gadnieks loti atskiras no 18 meneshu veca bebuka....kaa tur var kopiigu valodu atrast, 4-5-6gadnieki butu atseviska grupa, bet te no 5-8 gadiem pauze...zheel!
hmm • 2010. gada 3. septembrī, 11:38
izklausās diezgan interesanti, pie tam, iespēja aiziet uz bezmaksas iepazīšanos. tas ir labs bonuss.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet