Atgriezties pie raksta

Ogre un Ikšķile veidos kopīgu tūrisma aģentūru

Šodien Ogres novada domes sēdē, nepiedaloties Tautsaimniecības komitejas loceklim deputātam Ludvigam Tribockim, vienbalsīgi tika pieņemts lēmums uzsākt Ogres novada Tūrisma informācijas centra (TIC) reorganizāciju. Jau zināms, ka jaunās tūrisma aģentūras veidošanā piedalīsies arī Ikšķiles novads. Par to tiks lemts 22. septembra domes sēdē.

Ogres novada pašvaldība, iepazīstoties ar TIC paveikto iepriekšējā periodā, konstatējusi, ka šāda veida iestādei ir potenciālas iespējas izvērst vērienīgāku un aktīvāku darbību esošo tūrisma objektu apsaimniekošanā, jaunu objektu radīšanā un nepieciešamās infrastruktūras attīstībā ar  tūrismu saistītajās teritorijās.

Pieņemtais lēmums tiek skaidrots ar to, ka, lai aktivizētu mūsdienīga, jebkurai vecuma grupai piemērota tūrisma attīstību, ir nepieciešama TIC reorganizācija, pieaicinot šajā procesā līdzdarboties Ikšķiles novada pašvaldību un izveidojot uz TIC bāzes kopēju pašvaldību aģentūru.

Jau ziņojām, ka saistībā ar TIC reorganizācijas plāniem, pašreizējā Tūrisma informācijas centra direktore Aivita Heniņa iesniegusi atlūgumu, pamatojoties uz  Ogres novada domes priekšsēdētāja vietnieka sporta un tūrisma jautājumos Egila Helmaņa izdarīto psiholoģisko spiedienu un atšķirīgajiem uzskatiem par TIC nepieciešamību. Sākot ar 30. septembri direktora pienākumus veiks TIC tūrisma speciāliste Solvita Šmite.

Trešdien, 15. septembrī, Ikšķiles novada komiteju sēdē lēmumprojekta apstiprināšanai tālāk tika virzīts jautājums saistībā ar Ikšķiles novada dalību kopējā tūrisma aģentūras izveidē, un par to tiks lemts 22. septembrī.

Pamatojoties uz Ogres novada domes lēmumu, pastāv iespēja arī uz citu novadu līdzdalību topošajā tūrisma aģentūrā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/15074

2010. gada 16. septembrī, 10:59, Ogres novada ziņas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

<enijai • 2010. gada 17. septembrī, 10:26
Ir jāvērtē cilvēks pēc viņa darbiem, nevis pēc viņa runām. Mūsu valstī ir lielākā problēma, ka ir tādi vai tādas kas ievēl aktierus vai šovmeņus nevis darītājus! Helmanis vienīgais no visiem deputātiem pacēla šo zilo kalnu tēmu un cītīgi strādā pie tās neskatoties uz samazgu liešanu un apsaukāšanos, ko darat arī jūs! Es sākumā vēroju Helmaņa aktivitātes ar aizdomām. Domāju ja tas tiks pie varas nu tad rausīs pilnas kabatas, bet izskatās, ka mēģina strādāt un kaut ko mainīt. Vismaz pagaidām, savas štelles nebīda un ja viņam izdosies tas zilo kalnu projekts, tad sabiedrībai būs liels ieguvums. Par domes priekšēdētāju viņam ir par ātru, lai pierāda ar saviem darbiem , ko var izdarīt!
enija • 2010. gada 17. septembrī, 08:52
Ar mani vis sir kārtībā, i drāzuši i darbi'ņi papilnam, i viss notiek . Bet taisnībai jābūt. Ko tad jūs neredzat, vai tad acis aizmiglotas. Lūk dažiem jums tā nepietiek , jo neredzat , kas ir kas.Tāpēc valstij nodara kaitējumu, ko pierāda 20 gadi.DEGRADACIJA.
Aksels • 2010. gada 17. septembrī, 08:33
Eniju tie smukie un runātīgie par maz vēl drāzuši, bet sportnetam vajadzētu pārbaudīties, vai ar žultspūsli nav kāda ķibele gadījusies...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet