Atgriezties pie raksta

Atliek Ķirsona maksātnespējas lietas izskatīšanu

Ogres tiesas tiesnesis Dainis Plaudis šodien atstatīja sevi no "Lido" impērijas dibinātāja Gunāra Ķirsona maksātnespējas lietas izskatīšanas un pagaidām lieta atlikta līdz cita tiesneša nozīmēšanai. Tiesnesis sevi no lietas izskatīšanas atstatīja, jo to pieprasīja Ķirsona kreditori - "DnB Nord banka". Banka norādīja uz tiesneša un kāda bankas pārstāvja radniecību, kas varētu radīt interešu konfliktu.

Jau ziņots, ka Ķirsons vērsies tiesā ar maksātnespējas pieteikumu. Uzņēmējs pieteikumu iesniedzis Ogres rajona tiesā, kas oktobra beigās ierosinājusi viņa maksātnespējas procesu.

Savukārt Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa septembra beigās apmierināja "Lido" pieteikumu par ārpustiesas tiesiskās aizsardzības procesa (ĀTAP) īstenošanu. Saskaņā ar "Lido" sniegto informāciju tiesai uzņēmuma kopējo saistību summa, kurām iestājies izpildes termiņš, veido 23,383 miljonus latu.

"Lido" pērn strādāja ar 18,237 miljonu latu apgrozījumu, kas ir par 28% mazāk nekā 2008.gadā, savukārt uzņēmuma zaudējumi samazinājās par 65% un bija 603,3 tūkstoši latu, liecina datubāzē "Lursoft" publicētais uzņēmuma finanšu pārskats.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/15809

2010. gada 8. decembrī, 11:18, Ogres novada ziņas
delfi.lv

Jaunākie komentāri

Lenka Bolkova • 9. jūnijā, 12:34
Sveiki visiem. Es esmu Lenka Bolkova, privāta aizdevēja. Es sniedzu privātu privātu aizdevumu līdz 10 miljoniem un biznesa aizdevumu līdz 50 miljoniem. Ar minimālo dokumentāciju 24 stundu laikā. Sazinieties ar mani tūlīt pa e-pastu leni.bolkova01@gmail.com vai WhatsApp: +420608987486, lai saņemtu savu aizdevumu.
jan • 3. jūnijā, 14:37
Snadno dostupné financování od soukromé osoby k exekuci, oddlužení, insolvenci, podnikání, bydlení, rekonstrukce. Půjčte si dnes něco od 30 000 Kč do 2 500 000 Kč. Jednoduché podmínky - jasná smlouva. Pomůžeme vám vyřešit vaši finanční situaci okamžitě do 30 minut v kanceláři. Chcete nízké splátky s nízkými úrokovými sazbami - nezajištěnou půjčku. Zavolejte nám - naše služby jsou zaručeny a prověřeny tisíci spokojených zákazníků. Tato nabídka je určena pro všechny od 18 let pro matky, důchodce, zaměstnance, podnikatele a začátečníky, dpp, úp. Pro snadné uspokojení: jeanz102@seznam.cz
everita • 2010. gada 9. decembrī, 18:33
Latvietis u.tml.komenti pierāda, ka laikam jau tev, Luni, taisnība par to rungu vidējam latvietim. Reiz lidmašīnā satiku kādu vecīti no vācijas, kas tālākā sarunā izrādījās kāds investors, kam Latvija bija maza ražotnīte, kur ražoja kaut kādu Nokia tel.daļīņu. Viņš man teica, ka mūsu zemē esot zems darba ražīgums neatkarīgi no tā, ka algas viņš saviem strādniekiem maksājot labas...viņš pārvācies uz Čīli investēt eikaliptu audzēs, jo turienieši esot uzticamāki un ražīgāk strādājot. Un tomēr, domāju, ka Latvijai ir kāda perspektīva, bet varbūt esmu pārāk liela optimiste.Visādā ziņā redzēsim jau pēc gadiem 5, vai LV būs oficiāla arī krievu valsts-valoda. Tas arī rādīs turpmāko nākotni.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet