Atgriezties pie raksta

Valsts prezidents talkos dabas parkā "Ogres Zilie kalni"

Iesākot Lielās Talkas nedēļu, Valsts prezidents Raimonds Vējonis aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju aktīvi iesaistīties Lielajā Talkā un pielikt savu roku, lai kopīgi veidotu Latviju par tīrāku un sakoptāku vietu.

"Lielā Talka ir lieliska iespēja kopīgiem spēkiem paveikt ko paliekošu – ar savām rokām sakopt apkārtējo vidi un sapost Latviju pavasarim. Izmantosim iespēju būt kopā un novērtēsim to, cik skaista zeme mums ir dāvināta," saka Valsts prezidents Raimonds Vējonis.


Lielās Talkas laikā sestdien, 23.aprīlī, Raimonds Vējonis piedalīsies dabas parka "Ogres Zilie kalni" sakopšanā un labiekārtošanā. Valsts prezidents Lielās Talkas dienu iesāks rīta agrumā, viesojoties Ogres tehnikumā un tiekoties ar tehnikuma vadību, kā arī iepazīstot atjaunotās telpas. 


No plkst.09 Valsts prezidents talkos kopā ar Ogres tehnikuma audzēkņiem, apkārtnes iedzīvotājiem un Valsts prezidenta kancelejas darbiniekiem. Kopīgi ar Ogres bērnudārzu audzēkņiem Valsts prezidents dabas parkā izvietos bērnu veidotos putnu būrīšus, labiekārtos teritoriju un stādīs kokus pie Dubkalnu ūdenskrātuves. 


Valsts prezidents Raimonds Vējonis ir Lielās Talkas patrons.


Viens no Lielās Talkas mērķiem ir sakopt Latviju ceļā uz tās 100. dzimšanas dienu, padarot mūsu valsti par tīrāko un zaļāko vietu pasaulē.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/35316

2016. gada 18. aprīlī, 15:46, Ogres novada ziņas
Valsts prezidenta kancelejas Preses dienests

Jaunākie komentāri

anna • 2016. gada 21. aprīlī, 10:08
Vispār jau nu vajadzētu pārdomāt šo koku stādīšanas darbus,jonekādi netiek galā ar jau iestadīto koku apkopšanu Ogres teritorijā.
Sesks fabregass • 2016. gada 21. aprīlī, 09:33
Vai nav perversi talkas dienā stādīt kokus "Rīgas mežu" īpašumā, kuru tie izcirta neņemot vērā nekādus iebildumus????
Vispār • 2016. gada 21. aprīlī, 09:16
vajag dabas parkā normālus makdonalda vai hesburgeru "restorānus"atvērt blakus gaisa trasēm, un trasi kvadracikliem, salaist ūdenī ūdensmotociklus, kokus nodot papīrmalkā - vo tas būtu kruta un piķis arī normāli nāktu! Daļa no manām idejām jau tiek realizētas!!!!!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet