Lielās talkas fotostāstu konkurss (6)

2016. gada 29. aprīlī, 09:23

Arī šogad portāls Ogrenet sadarbībā ar Ogres novada pašvaldības aģentūru "Ogres namsaimnieks", kas ir Lielās talkas koordinators Ogrē, aicina piedalīties Lielās talkas fotostāstu konkursā.

Ķegumā novadā dabu atbrīvo no atkritumu sloga Foto (1)

2016. gada 27. aprīlī, 08:22

Lielās talkas ietvaros Ķeguma novada iedzīvotājiem ne tikai izdevās sakopt sava novada teritoriju, bet arī sarūpēt ko jaunu Ķeguma komercnovirziena vidusskolas izglītojamajiem.

Ikšķiles novads palīdz Latvijai būt zaļai Foto (0)

2016. gada 24. aprīlī, 12:30

Lielās Talkas ietvaros Ikšķiles novadā tagad krietni sapostāks un cēlāks izskatās Kābeļu kalns, savukārt patīkamākas pastaigas meža trasītē Ikšķilē sagaida "Ķiparu nama" mazos audzēkņus.

"Ogre/Kumho Tyre" talko kopā ar Valsts prezidentu Foto (0)

2016. gada 24. aprīlī, 12:29

Lielās talkas ietvaros Latvijas Basketbola savienības (LBS) pārstāvji, "Aldaris" LBL debitanti BK "Ogre/Kumho Tyre" un Valsts prezidents Raimonds Vējonis sakopa dabas parka "Ogres Zilie kalni" daļu teritorijas, kā arī Zilokalnu prospekta daudzdzīvokļu namu pagalmā esošajā sporta laukumā uzstādīja jaunu grozu, informē LBS.

Lielā Talka beigusies ar prieku par padarīto un kopīgu zupas ēšanu Foto (5)

2016. gada 23. aprīlī, 23:14

Ar talkas zupu Zilo kalnu pakājē pie rotācijas apļa noslēdzās Lielā Talka Ogrē. Kopā ar talciniekiem bija arī Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis. 

Ogrenet