Atgriezties pie raksta

Ogrē jau sākusies Lielā talka Foto

Lai arī Lielā talka notiks 23.aprīlī, šodien rokas darba nebijās Ogres 1. vidusskolas skolēniem, ķeroties klāt cimdiem, grābekļiem un maisiem.

Skolēni vēlējās sakopt visai plašu teritoriju, proti, Ogres 1. vidusskolas apkārtni, Ogres upes krastu no dzelzceļa tilta līdz Poruka ielai, Zinību kalnu, un parku pie Ogres estrādes Čakstes prospektā.


Ogres novada pašvaldības aģentūra "Ogres namsaimnieks", kas vienlaicīgi ir arī Lielās talkas koordinators Ogrē, skolai izsniedza 330 talkas maisus. Savukārt talcinieku skaits no Ogres 1. vidusskolas – 400.


Aģentūra norāda, ka pavisam novadā ir pieteiktas 40 talkas vietas (sarakstu skatīt šeit).

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/35350

2016. gada 21. aprīlī, 12:36, Ogres novada ziņas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Justin Williams • 2016. gada 24. septembrī, 16:47
Uz kuram ta var attiekties, Mes piedavajam Personal, komercialam un uznemejdarbibas aizdevumus ar loti minimalu gada procentu likmes, ka zema ka 2% 1 gada laika lidz 50 gadiem atmaksas darbibas laika uz jebkuru pasaules dalu. Mes dodam aizdevumus robežas no 1000 € lidz € 100.000.000 eiro. Musu aizdevumi ir labi apdrošinats maksimalu drošibu ir musu prioritate. Ieinteresetajam personam jasazinas ar mani pa e-pastu Aizdevejs nosaukums: Justin Williams Aizdeveja E-pasts: sloanslimited@gmail.com aiznemeji INFORMACIJA VARDS: Kredita summa: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezime: visi e-pasti tiek nosutiti uz musu e-pastu sloanslimited@gmail.com vairak info.
kuka • 2016. gada 21. aprīlī, 13:45
malači

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet