Atgriezties pie raksta

BK "Ogre/Kumho Tyre" talkos kopā ar Valsts prezidentu

Jau septīto gadu pēc kārtas Lielajā talkā aktīvi iesaistīsies arī Latvijas Basketbola savienība, kas kopā ar "Aldaris" Latviajs Basketbola līgas komandu "Ogre/Kumho Tyre" un VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas dalībniekiem uzstādīs visiem pieejamu basketbola grozu dabas parkā "Ogres Zilie kalni".

Paredzēts kopīgi ar BK "Ogre/Kumho Tyre" spēlētājiem un kluba vadību, kā arī Ogres Basketbola skolas audzēkņiem, sakārtot dabas parka "Ogres Zilie kalni" teritoriju.


Palīdzību basketbolistiem nav atteicis arī Lielās talkas patrons Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš pats brīvajā laikā labprāt spēlē basketbolu un atbalsta savas pilsētas klubu. 


Aicinām visus interesentus pievienoties Lielajā talkā "Ogres Zilajos kalnos" un talkot kopā ar basketbolistiem!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/35351

2016. gada 21. aprīlī, 15:29, Ogres novada ziņas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Justin Williams • 2016. gada 24. septembrī, 16:47
Uz kuram ta var attiekties, Mes piedavajam Personal, komercialam un uznemejdarbibas aizdevumus ar loti minimalu gada procentu likmes, ka zema ka 2% 1 gada laika lidz 50 gadiem atmaksas darbibas laika uz jebkuru pasaules dalu. Mes dodam aizdevumus robežas no 1000 € lidz € 100.000.000 eiro. Musu aizdevumi ir labi apdrošinats maksimalu drošibu ir musu prioritate. Ieinteresetajam personam jasazinas ar mani pa e-pastu Aizdevejs nosaukums: Justin Williams Aizdeveja E-pasts: sloanslimited@gmail.com aiznemeji INFORMACIJA VARDS: Kredita summa: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezime: visi e-pasti tiek nosutiti uz musu e-pastu sloanslimited@gmail.com vairak info.
Šalle • 2016. gada 21. aprīlī, 16:17
Ar Helmani vajag talkot. Tas ir īstais saimnieks, kas lēmumus pieņem.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet