Atgriezties pie raksta

Lielās talkas fotostāstu konkurss

Arī šogad portāls Ogrenet sadarbībā ar Ogres novada pašvaldības aģentūru "Ogres namsaimnieks", kas ir Lielās talkas koordinators Ogrē, aicina piedalīties Lielās talkas fotostāstu konkursā.

Izveido nelielu stāstu par paveiktajiem darbiem, gūtajām emocijām, līdzās esošajiem domubiedriem un iemesliem, kāpēc iesaistījāties Lielajā talkā, pievieno klāt fotogrāfijas un sūti uz e-pastu: konkurss@ogrenet.lv un/vai gundega.dege@ogresnamsaimnmieks.lv.


Gan tekstu, gan fotogrāfijas varēs iesūtīt līdz 30.aprīlim.


Konkursa balvu fondu atbalsta Ogrenet, "Ogres namsaimnieks" un aģentūras struktūrvienība "Neptūns".


Pērnās Lielās talkas konkursa saņemtos materiālus iespējams aplūkot šeit.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/Liela_talka/35360

2016. gada 29. aprīlī, 09:23, #LielāTalka
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Justin Williams • 2016. gada 24. septembrī, 16:26
Uz kuram ta var attiekties, Mes piedavajam Personal, komercialam un uznemejdarbibas aizdevumus ar loti minimalu gada procentu likmes, ka zema ka 2% 1 gada laika lidz 50 gadiem atmaksas darbibas laika uz jebkuru pasaules dalu. Mes dodam aizdevumus robežas no 1000 € lidz € 100.000.000 eiro. Musu aizdevumi ir labi apdrošinats maksimalu drošibu ir musu prioritate. Ieinteresetajam personam jasazinas ar mani pa e-pastu Aizdevejs nosaukums: Justin Williams Aizdeveja E-pasts: sloanslimited@gmail.com aiznemeji INFORMACIJA VARDS: Kredita summa: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezime: visi e-pasti tiek nosutiti uz musu e-pastu sloanslimited@gmail.com vairak info.
Tur arī • 2016. gada 29. aprīlī, 13:22
Norupītes krasti pie privātām mājām šausmīgi piemēsloti!
OGRENET • 2016. gada 25. aprīlī, 11:18
Visticamāk, ir pārsniegts e-pasta pielikuma maksimālais apjoms. Iesakām bildes sūtīt vairākās vēstulēs vai arī augšupielādēt tās failiem.lv, atsūtot redakcijai hipersaiti.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet