Atgriezties pie raksta

Lielā talka Ogres novadā Pielikums

Pielikumi

Šodien Latvijā norisinās Lielā talka, un talkas koordinators Ogres novadā – pašvaldības aģentūra "Ogres namsaimnieks" – aicina iedzīvotājus iesaistīties šajā akcijā.

Raksta pielikumā pievienots saraksts ar talkas vietām gan Ogres pilsētas, gan novadā teritorijā.


Paredzēta ne tikai atkritumu vākšana, bet arī lapu grābšana, ar krūmiem aizaugušu vietu tīrīšana un, protams, putnu būrīšu uzstādīšana, jaunu puķu un košumkrūmu stādīšana un citi darbi.


Atgādinām, ka visi Lielās talkas dalībnieki no plkst.12 tiek gaidīti Zilo kalnu pakājē pie staiksmes rotācijas apļa – šajā vietā čaklos strādniekus pabaros ar gardu zupu, varēs arī vienoties kopīgās dziesmās.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/35369

2016. gada 23. aprīlī, 07:04, Ogres novada ziņas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Justin Williams • 2016. gada 24. septembrī, 16:45
Uz kuram ta var attiekties, Mes piedavajam Personal, komercialam un uznemejdarbibas aizdevumus ar loti minimalu gada procentu likmes, ka zema ka 2% 1 gada laika lidz 50 gadiem atmaksas darbibas laika uz jebkuru pasaules dalu. Mes dodam aizdevumus robežas no 1000 € lidz € 100.000.000 eiro. Musu aizdevumi ir labi apdrošinats maksimalu drošibu ir musu prioritate. Ieinteresetajam personam jasazinas ar mani pa e-pastu Aizdevejs nosaukums: Justin Williams Aizdeveja E-pasts: sloanslimited@gmail.com aiznemeji INFORMACIJA VARDS: Kredita summa: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezime: visi e-pasti tiek nosutiti uz musu e-pastu sloanslimited@gmail.com vairak info.
OGRENET • 2016. gada 23. aprīlī, 09:06
Izlabots!
:( • 2016. gada 23. aprīlī, 08:03
OGRENET : Pieprasītā lapa nav atrasta Diemžēl, Jūsu pieprasītais resurss netika atrasts. Dodieties uz sākumlapu un mēģiniet atrast Jūs interesējošo informāciju no turienes.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet