Atgriezties pie raksta

Valsts prezidents kopā ar ogrēniešiem talko Ogres Zilajos kalnos Foto

Ogres Zilo kalnu pakājē atklāta Lielā Talka, kurā piedalījās arī Lielās talkas patrons Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Pirms Lielās talkas sākuma Valsts prezidents apmeklēja Ogres tehnikumu, lai iepazītos ar rekonstruētajām telpām un kopā ar tehnikuma audzēkņiem un pedagogiem dotos uz Lielo talku, līdzi paņemot putnu būrīšus mūsu spārnotajiem draugiem.


Ogres Zilo kalnu pakājē talciniekus uzrunāja Latvijas Valsts prezidents un Lielās Talkas patrons Raimonds Vējonis, Ogres novada domes priekšsēdētājs Artūrs Mangulis, Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietniece Dace Kļaviņa, SIA "Rīgas meži" valdes priekšsēdētājs Aivars Tauriņš un Lielās Talkas vadītāja Latvijā Vita Jaunzeme. 


"Šodien mēs visi kopā dodamies sakopt savu zemi. Izmantosim šo iespēju un katrs dosim savu ieguldījumu, lai Latvija kļūtu vēl tīrāka un zaļāka. Ne velti Lielās talkas moto ir: "Latvijai būt zaļai!" Arī ikdienā mēs pievēršam pietiekami daudz  uzmanības, kādā vidē dzīvojam, un esam gatavi ieguldīt paši savu darbu. Latvijas valsts simtgade, ko svinēsim 2018.gadā, ir ļoti labs mērķis, uz kuru tiecoties, mēs varam padarīt Latviju vēl tīrāku un zaļāku. Būsim patiešām lepni, ka strādājam, dzīvojam un audzinām bērnus tieši šeit, Latvijā!,” sacīja Valsts prezidents R.Vējonis.


Ogres novada domes priekšsēdētāja vietnieks Egils Helmanis sanākušos talciniekus informēja paveiktajiem un veicamajiem darbiem dabas parka "Ogres Zilie kalni" attīstībā, uzsverot, cik liela nozīme ir Ogres un Ikšķiles novadu pašvaldību sadarbībai un sadarbībai ar SIA "Rīgas meži" dabas parka apsaimniekošanā.


Ogres novada pašvaldības izpilddirektors Pēteris Dimants teica paldies talciniekiem, kā arī visiem uzņēmumiem un organizācijām, kas atbalstīja un nodrošināja sekmīgu Lielās talkas norisi.


Ar Ogres novada domes priekšsēdētāja laba vēlējumiem talciniekiem un kopīgi nodziedātu tautasdziesmu "Mazs bij' tēva novadiņš"  talcinieki devās sakopt Ogres Zilos kalnus, piestiprināt putnu būrīšus un stādīt kokus.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/35370

2016. gada 23. aprīlī, 11:56, Ogres novada ziņas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Justin Williams • 2016. gada 24. septembrī, 16:45
Uz kuram ta var attiekties, Mes piedavajam Personal, komercialam un uznemejdarbibas aizdevumus ar loti minimalu gada procentu likmes, ka zema ka 2% 1 gada laika lidz 50 gadiem atmaksas darbibas laika uz jebkuru pasaules dalu. Mes dodam aizdevumus robežas no 1000 € lidz € 100.000.000 eiro. Musu aizdevumi ir labi apdrošinats maksimalu drošibu ir musu prioritate. Ieinteresetajam personam jasazinas ar mani pa e-pastu Aizdevejs nosaukums: Justin Williams Aizdeveja E-pasts: sloanslimited@gmail.com aiznemeji INFORMACIJA VARDS: Kredita summa: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezime: visi e-pasti tiek nosutiti uz musu e-pastu sloanslimited@gmail.com vairak info.
nuu... • 2016. gada 26. aprīlī, 18:48
Nu tur jau talkošana otrajā plānā, pārsvarā fočēties, reklamēties! Paskat, tehnikuma direktrisi.... tādā dārgā mētelī.... apavi nepiemēroti.... jūs domājat, ka kaut papīrīti pacēla????
uh • 2016. gada 26. aprīlī, 15:45
Ko vāvuļo, Dimants ir gudrs vīrs un jums nespējīgām pip.... SKAUŽ, SKAUŽ, jo jums nemaksā.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet