Atgriezties pie raksta

Talkotājiem darba pilnas rokas arī J.Čakstes prospektā, Pārogrē Foto

Ogres upes krastu J.Čakstes prospekta pusē netālu no Ogres estrādes Lielajā Talkā kopa Lievīšu ģimene: Inga un Aldis kopā ar divām meitām – Esteri un Katrīnu.

Estere, Ogres 1.vidusskolas 3.d klases skolniece, ir entuziasma pilna talkotāja. "Šodien ir Lielā Talka, un es vācu visādus stiklus, plastmasas pudeles. Mēs tagad esam nonākuši vietā, kur ir ļoti, ļoti daudz stiklu, un te mēs kādu laiciņu uzkavēsimies," viņa atklāj. 


"Šī mums ir ļoti iemīļota vieta, mēs te ar bērniem nācām peldēties. Mums vienmēr ir līdzi maisi – lasām stiklus. Šogad mēs pirmo gadu oficiāli tīrām," stāsta ogrēniete Inga Lievīte. "Ko tik es neesmu izvilkusi! Dzeloņdrātis, dakšas, zābakus, pudeles… Šoreiz vākums ir salīdzinoši mazs. Es domāju, ka būs briesmīgāk. Es pārsvarā specializējos uz stikla lauskām. Man tās nav mīļas. Cik reizes peldoties gandrīz neesam uzkāpuši! Lausku te ir visvairāk, jo tur, kur ir kāds koks vai celms, ir tādas kompāniju iemīļotas vietas un skaidrs, ka tur ir arī lauskas un pudeles."


Lai arī ūdens šajā vietā Ogres upē ir tīrs un skaidrs, var saskatīt katru akmentiņu upes dibenā, pašu un bērnu drošība tomēr ņēmusi virsroku un pagājušajā gadā peldēšanai izvēlēts "Varžu dīķis".


"Šo vietu sakopšanai ieteica mūsu draugi – Žugru ģimene, kuri ir ļoti cītīgi talkotāji," atklāj I.Lievīte. 


Iveta Žugre Lielajai Talkai šogad pieteikusi J.Čakstes prospektu un Ogres upes krastu, kur plānots savākt iedzīvotāju atstātos atkritumus ceļa malās no Ogres estrādes tilta līdz autobusa pieturai "TV tornis". 


Diemžēl – atkritumu šajās vietās joprojām ir daudz: riepas, televizoru daļas, pudeles, gumijas gabali…

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/35373

2016. gada 23. aprīlī, 18:00, Ogres novada ziņas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

aija • 2016. gada 24. aprīlī, 18:52
paldies jums mīļei bērni un vecāki,arī mēs tur ejam un arī parasti vasarā līdzi nesam citu atstātās pudeles un čipsu pakas.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet