Atgriezties pie raksta

Lielajā Talkā gatavojas Baznīcu naktij Foto

Lielā Talka pārņēmusi visus novadus, taču darbi nenotiek tikai vienu dienu. Talcinieku veikums Ogrē redzams daudzviet, arī pie Ogres evaņģēliski luteriskās baznīcas.

"Mēs piedalāmies Ogres novada pašvaldības izsludinātajā projektu konkursā "Veidojam vidi ap mums Ogres novadā" stāsta Ogres evaņģēliski luteriskās draudzes locekle Inese, kura Lielās Talkas dienā kopj baznīcas apkārtni un papildina puķu stādījumus. "Vēlamies uzlikt jaunus solus, taisīsim hidrojoslu, jaunus apstādījumus veidosim un papildināsim jau esošos – mums lieli darbi paredzēti. Jaunos solus mēs gribam uztaisīt līdz Baznīcu naktij – 10. jūnijam, kas ir tāds Vislatvijas pasākums. Būs četri soli un divas atkritumu urnas. Taisīsim visu paši, pirksim tikai materiālus. Locīsim metālus, zāģēsim, skrūvēsim kokus, dēļus, visu darīsim paši."


Jānis Draulis, Ogres evaņģēliski luteriskās baznīcas draudzes priekšnieks nosauc galvenos talkotāju pienākumus – apkārtnes sakopšana un darbs pie draudzes jaunās mājas piebūves. "Vajag atbrīvot durvju ailes, sagatavot sienu priekš tālākās mūrēšanas," viņš teic, norādot arī, ka darbu gaitu un tempu galvenokārt ietekmē draudzes rīcībā esošās naudas daudzums.


Iecerēts arī apkures sistēmu izveidot tādu, lai ar vienu katlu apkurinātu baznīcu, veco un jauno draudzes māju. Šim nolūkam vajadzīgi vismaz 15 000 eiro. Lai pabeigtu draudzes māju – vēl vismaz 20 000.


J.Draulis uzsver, ka finansējumu nodrošina tikai un vienīgi paši draudzes locekļi. Šobrīd draudzē ir 292 locekļi, bet par aktīviem varot saukt apmēram trešo daļu no viņiem.


Ilma pavisam noteikti pieskaitāma aktīvo draudzes locekļu pulkam. Arī Lielajā Talkā viņa ir klāt. "Te ir ļoti skaista vieta. Baznīca ir skaista celtne. Mana vecmāmiņa te nāca uz baznīcu. Man prieks, ka es arī varu kaut kā palīdzēt," viņa teic.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/35374

2016. gada 23. aprīlī, 19:02, Ogres novada ziņas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Justin Williams • 2016. gada 24. septembrī, 16:45
Uz kuram ta var attiekties, Mes piedavajam Personal, komercialam un uznemejdarbibas aizdevumus ar loti minimalu gada procentu likmes, ka zema ka 2% 1 gada laika lidz 50 gadiem atmaksas darbibas laika uz jebkuru pasaules dalu. Mes dodam aizdevumus robežas no 1000 € lidz € 100.000.000 eiro. Musu aizdevumi ir labi apdrošinats maksimalu drošibu ir musu prioritate. Ieinteresetajam personam jasazinas ar mani pa e-pastu Aizdevejs nosaukums: Justin Williams Aizdeveja E-pasts: sloanslimited@gmail.com aiznemeji INFORMACIJA VARDS: Kredita summa: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Piezime: visi e-pasti tiek nosutiti uz musu e-pastu sloanslimited@gmail.com vairak info.
zinu • 2016. gada 28. aprīlī, 09:44
Visi aicināti uz Baznīcu nakts pasākumiem luterāņu baznīcā! Būs koncerti, pasākumi bērniem, varēs uzkāpt baznīcas tornī... 10. jūnijā no 18.00 līdz pusnaktij!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet