Atgriezties pie raksta

Lielā Talka beigusies ar prieku par padarīto un kopīgu zupas ēšanu Foto

Ar talkas zupu Zilo kalnu pakājē pie rotācijas apļa noslēdzās Lielā Talka Ogrē. Kopā ar talciniekiem bija arī Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Cienastu, ko sarūpējusi Zemessardze, SIA "Baltic Restaurants" un SIA "Fazer", lieli un mazi talcinieki notiesāja gardu muti.


"Bija ļoti interesanta diena," stāsta Ogres tehnikuma direktore Ilze Brante. "Diena bija jauka arī tāpēc, ka mūs apciemoja Valsts prezidents, un mēs kopā ar prezidentu sākām Lielo Talku."


I.Brante pauž prieku par to, ka talka un kopīgs darbs ļāvis tuvāk iepazīt ne tikai audzēkņus, bet arī kolēģus. Piemēram Vladimirs Rišē, kas ir ēku un teritorijas uzraugs, varētu būt arī metināšanas pasniedzējs, jo viņam ir metinātāja sertifikāts.


"Pilsēta ir tīra, sētnieki strādā godprātīgi, bet Zilajos kalnos šmucītes pietiek," vērtējoši saka ogrēnietis Ziedonis Orlovskis. 


"Vajadzētu glītu celiņu un stāvvietas Zilo kalnu pakājē uztaisīt, jo visi, kas atbrauc ziemā, sabrauc pa sētām vai atstāj automašīnas ceļmalā, kur citreiz policija dzen prom. Iebraucējiem jau nav kur palikt! Te ļoti daudz rīdzinieku būtu, ziemā it sevišķi."


Izskanēja arī iedzīvotāju ierosinājums, ka vietā, kur tika uzslieta telts Lielās Talkas dalībnieku ēdināšanai, varētu atrasties kāda neliela lapenīte, kur pilsētas ciemiņi: slēpotāji, skrējēji, tūristi – varētu iegādāties siltus dzērienus un arī ko uzkost.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/35375

2016. gada 23. aprīlī, 23:14, Ogres novada ziņas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

kuka • 2016. gada 28. aprīlī, 16:51
uz zupu nepaspēt? oh, viņam tik lielam vīram noteikti pataupītu zupiņu
>olgai • 2016. gada 24. aprīlī, 21:04
tad jau jūsu dzīvi nosaka un gribu regulē dimants nevis jūs paši!
olga • 2016. gada 24. aprīlī, 19:19
Visu cieņu mūsu prezidentam ......bet ieraugot Glumo Dimantu kopā ar prezidentu mēs aizgājām mājās un nepalikām talkot kauns kad tāds cilvēks var iet blakus prezidentam !

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet