Šodien notika sabiedriskā apspriešana par Ikšķiles novada karjeru "Granāti" (0)

Vakar, 23:27

Ikšķiles novada deputāti Edgars Logins ("Iedzīvotāji") un Kaspars Upaciers ("Iedzīvotāji") bija vērsušies domē ar lūgumu pārcelt sabiedrisko apspriešanu uz vēlāku laiku.

LIAA Ogres biznesa inkubatorā uzņemti astoņi jauni uzņēmumi Foto (1)

Vakar, 14:17

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatoros noslēdzies 2020. gada rudens biznesa ideju un jauno uzņēmumu atlases process atbalsta saņemšanai pirmsinkubācijas un inkubācijas programmās, informē LIAA Ogres biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja Jana Millere.

Pieejama karte pilsētas rotājumu apskatei (0)

Vakar, 12:28

Ziemassvētku gaidīšanas laikā Ogre ir krāšņi izgaismota. Lai iedzīvotājiem un viesiem būtu ērtāk apskatīt pilsētas rotu, ir izveidota karte, kurā atzīmētas skaistākās vietas pilsētā.

VSAA no 3.decembra pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē (0)

2. decembrī, 20:15

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA), lai ierobežotu Covid-19 vīrusa  izplatību, ārkārtējās situācijas laikā no šī gada 3.decembra līdz 2021.gada 11.janvārim pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē visos klientu apkalpošanas centros.

Pirms novietot savu auto, jāpārliecinās, ko vēsta ceļa zīme! (6)

2. decembrī, 14:53

Lai nodrošinātu ielu uzturēšanu ziemas periodā, pašvaldība ik gadu vairākās ielās Ogres pilsētā nosaka ierobežojumus automašīnu novietošanai, par ko vēsta attiecīgās ceļa zīmes. 

Ogrenet