Ogres novadā pieaudzis laulību skaits (0)

Vakar, 14:49

Ogres novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Lidija Vītola atklāj, ka 2019.gadā jaundzimušo skaits ir līdzīgs kā 2018. gadā, iedzīvotāji bērniem piešķir arvien dažādākus vārdus. Priecē fakts, ka ik gadu pieaug laulību skaits, kā arī sarucis reģistrēto mirušo skaits.

Aicina uz vakara tirdziņu "2020 gaismu lietus'' (3)

Vakar, 14:25

Piektdien, 24. janvārī, no plkst. 16.00 Ogres novada iedzīvotāji un viesi tiek aicināti vēl reizi izbaudīt Ogres skaistos ziemas rotājumus, apmeklējot vakara tirdziņu "2020 gaismu lietus", kas notiks pilsētas skvērā un Brīvības ielā.

Paveiktais Ogres novada pagastos 2019.gadā (0)

Vakar, 11:51

Aizvadītajā gadā daudz paveikts Ogres novada pagastos – uzcelta jauna kapliča, uzsākta jauna tirgus laukuma būvniecība, sakārtoti ceļu posmi, attīstītas izglītības iestādes, īstenoti dažādi projekti un paveikti citi darbi.

Ogres kafejnīcā "Pie zelta liepas" rosās sociālais uzņēmums (15)

Vakar, 09:48

Ogrē darbību atsākusi agrāk iecienītā kafejnīca "Pie zelta liepas", kurā patlaban nodarbināti 8 cilvēki ar īpašām vajadzībām, stāsta kafejnīcas īpašnieki. 

Biedrības un nodibinājumi NVA filiālēs var pieteikties jauniešu iesaistei darbā sabiedrības labā (0)

22. janvārī, 14:10

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina biedrības un nodibinājumus pieteikties pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai un iesaistīt jauniešus vecumā no 18 līdz 29 gadiem darbā sabiedrības labā. 

Ogrenet