VARAM atklās pašvaldību reformas zvanu centru (0)

19. jūlijā, 13:33

No 22.jūlija, darbu uzsāks Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas izveidotais zvanu centrs, kur iedzīvotāji, zvanot uz tālruni  68 806 999, varēs noskaidrot atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem saistībā ar ministrijas īstenoto vietējo pašvaldību administratīvi teritoriālo reformu.  

Kapusvētkos būs autobusu papildu reisi (1)

19. jūlijā, 12:00

Šīs nedēļas nogalē Smiltāju un Ogres pilsētas kapos notiks kapusvētki. Tā kā pilsētas reisos autobusi līdz kapiem nekursē, Ogres novada pašvaldība ir vienojusies ar AS "Cata" Ogres filiāli par papildu reisiem kapusvētku dienās.  

Veikta pētnieciskā zveja Ogres vecupē Foto (0)

19. jūlijā, 10:42

18. un 19. jūlijā nodibinājums "Vides risinājumu institūts" Ogres vecupē (tautā sauktajā Varžu dīķī) veica pirmo pētniecisko kontrolzveju. Šis pasākums tika veikts līguma "Ekspluatācijas (apsaimniekošanas) noteikumu izstrāde Ogres upes vecupei Ogres pilsētā starp A6 šoseju un Rīgas HES aizsargdambi" ietvaros.

VARAM konsultējas ar pašvaldību deputātiem par gaidāmo reformu Foto (22)

19. jūlijā, 08:10

Šodien, 18. jūlijā, Ogres novada pašvaldībā notika Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) pārstāvju tikšanās ar Ikšķiles, Ķeguma, Lielvārdes un Ogres novada deputātiem, lai pārrunātu ministrijas piedāvāto reformas modeli.

Madlienā notiks Zemessardzes 28. vasaras sporta spēles (0)

18. jūlijā, 17:50

No 19. līdz 21. jūlijam Ogres novada Madlienā norisināsies Zemessardzes 28. vasaras sporta spēles. Sporta spēļu mērķis veicināt fiziskās sagatavošanas un sporta attīstību Zemessardzē, kā arī noskaidrot labākās Zemessardzes struktūrvienības un sportistus. 

Ogrenet