20. novembrī būs ūdens padeves pārtraukums Skolas ielā (0)

Vakar, 17:13

Pašvaldības aģentūra "Ogres komunikācijas" informē, ka rīt, 20.novembrī, sakarā ar ūdensvada remontdarbiem no plkst. 9.00 līdz 13.00 netiks padots ūdens Skolas ielā 4, 10, 12, 13, 15, 16, 17. Atslēguma laiks var mainīties atkarībā no veicamo darbu apjoma. Pēc ūdensapgādes atjaunošanas iespējama īslaicīga ūdens uzduļķošanās.    

Pasaules AIDS dienas ietvaros aicina veikt HIV testu (0)

Vakar, 17:10

Katru gadu 1. decembrī tiek atzīmēta Pasaules AIDS diena, tās ietvaros katru gadu tiek rīkoti pasākumi, lai veicinātu izpratni, celtu informētības līmeni, mazinātu aizspriedumus un diskrimināciju pret HIV/AIDS skarto sabiedrības daļu, izrādot solidaritāti un radot atbalstošu, saprotošu un harmonisku vidi.  

Ogres teātrī top jauniestudējums "Rītdiena ir tālu" Jāņa Kaijaka režijā (1)

Vakar, 11:12

2019. gada 8. decembrī Ogres teātrī gaidāma pirmizrāde jauniestudējumam – liriskai komēdijai "Rītdiena ir tālu" Jāņa Kaijaka režijā. Izrādes pamatā – franču autoru Pjēra Barijē un Žana Pjēra Gredī luga “Četrdesmit karāti” Agneses Kasparovas tulkojumā. "Četrdesmit karāti" ir komēdija, kas plašu popularitāti ieguva pēc amerikāņa Džeja Alena (Jey Allen) veidotās adaptācijas tāda paša nosaukuma romantiskajai kinofilmai (1973) ar aktrisi Līvu Ulmani titullomā.

Svinīgajā svētku sarīkojumā apbalvoti "Gada ogrēnieši 2019" un "Ogres Goda pilsonis" Foto (3)

Vakar, 08:06

Vakar, 18. novembrī, 101. gadadienas svētku sarīkojumā, Ogres novada pašvaldības domes vadība pasniedza "Gada ogrēnietis 2019" un "Ogres Goda pilsonis" apbalvojumus.

Ogrē uz laiku pārtraukta ūdens piegāde (PAPILDINĀTS) (59)

16. novembrī, 09:45

PA "Ogres komunikācijas" informē, ka šodien, 16.novembrī, Ogrē ir notikusi liela diametra maģistrālā ūdensvada plīsums, līdz ar to pilsētā tika pārtraukta ūdens piegāde. Speciālisti strādā, lai avāriju novērstu, pāris stundu laikā ūdens piegāde tiks atjaunota.  

Ogrenet