Atgriezties pie raksta

« Gribu velosipēdu! Bet kādu?

2009. gada 23. maijā, 11:57, Aktualitātes
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Edijs • 2018. gada 13. jūnijā, 21:11
Piekrītu par https://vienibasgatve.lv/ , tur mazlietoti labi velo
Artūrs • 2018. gada 31. maijā, 12:13
Es iegādājos velosipēdu http://vienibasgatve.lv/ , tur ir daudzi jauni un lietoti velosipēdi, plaša izvēle, un tikai labas atsauksmes dzirdētas
Santa • 2018. gada 29. maijā, 12:47
Es nopirku kalnu velosipēdu https://www.lvelo.lv/, super ātra piegāde un velosipēdi plašā klāstā
Rinalds • 2018. gada 7. maijā, 21:38
Es pirku savu kalnu velo https://www.lvelo.lv/ , tur labi
Lunis • 2010. gada 6. maijā, 15:20
Tas bija sen , Akmeņu ielā aiz CSDD konteinerei ar lietotiem [holande vai Vācijā ] Veļukiem , bet cenas tur sen jau nav nedraudzigas izvele nav no labakajam pats esmu tur pircis, tapat ka lidzigas vietas citur piemeram, Sigulda . Ja nu vienigi runa ir par labas kvalitates 80 gadu modeljiem , patreiz cenas ari vaikalos par labas kvalitates ir lidzigas ka jau "Stingri lietotiem" , taka sis biznes jau ir panicis , JA VIEN veljuki nav gluzji "Fendereti Holande Vacija"
Ilze • 2010. gada 6. maijā, 14:53
Paldies Lunim. Nopirkām Zelta Liepā, tiešām padārgi. Darba kolēģi rīdzinieki gan teica, ka daudzi no Rīgas braucot tieši uz Ogri pirkt Holandes lietotos. Tādu placi gan neatradu..
Lunis • 2010. gada 30. aprīlī, 23:36
Vecajā Liepas mājā kas Ogrē pie Tuneļa Zaļa māja pie autosstāvietas tur ir VELLO nu ĻOTI DARGS . Tad Grīvas prospektā Pretī "Ogrenetam" ir sporta un mekšķerēšanas preces cenas jau drauzdīgākas , tad Daugā utt daudzkur :) Lētāk gan visju pirkt Rigā. Kādreiz bija FANS veikals kurs diemezel kaikam izbeidzās:(
Ilze • 2010. gada 30. aprīlī, 23:16
Būšu pateicīga, ja kāds pateiks, kur Ogrē var nopirkt velosipēdus. Piemēram - pusaudžu.
Kristaps • 2010. gada 6. aprīlī, 13:48
Kāds rāmis ir vajadzīgs uz augumu 167cm??? Un kaa to nosaka???
centis • 2009. gada 30. maijā, 20:36
Paldies Fanam par apgaismību,gaidīšu protams vēl rakstiņus!(un pagaidām vēl nesteigšos ar velo-iegādi)Par SHIMANO-tātad veikalā ir jājautā pēc lielākas noslodzes vai kvalitātes ražojuma,ja vēlos lai ātrumslēdzis(pārnesumu mehānisms)kalpotu ilgāk?(lai slēgtos kvalitatīvi,precīzi,nebūtu tik viegli "ievainojams" velosipēdam nokrītot)Tad vēl jautājums-vai priekš.amortizātori ir vajadzīgi?Vai tas braukšanu padara tik par 5-10% vai vairāk % komfortablāku?Nav man tādi bijuši ,tādēļ atvaino par jautājumu.
Fans • 2009. gada 27. maijā, 10:50
Jo bremzes būs kvalitatīvākas, jo mazāk būs jāregulē. Un arī bremzēt būs vieglāk. Labas bremzes spaida ar vienu, diviem pirkstiem bez spēka pielietošanas. Normālas bremžu sistēmas sākas no 6-7ls gab. Visas tās ir V veida. Atšķiras pielietoto materiālu un izpildījuma kvalitāte. Disku bremzēm ir tas pats stāsts, tikai normālas sistēmas sākas no apt. 30-40 ls līdz pat vairākiem simtiem. Jā, SHIMANO ir viens no ražotājiem, tiesa gan viens no lielākajiem. Ražo visu pakāpju velo komplektējošo daļu grupas gan ikdienas lietotājiem, gan pasaules klases aprīkojumu sportistiem. Otrs, lielākais ražotājs ir SRAM grupa. Par ātrumslēdžiem utt laikam jāuztaisa atsevišķs raksts būs.
centis • 2009. gada 26. maijā, 15:47
Par bremzēm-tur jau tas āķis ka tās ir jāregulē!Ja vecākiem kā saka nav laika uzmest aci tam sīča ritenim,tad no spaidāmām labāk atteikties.Paldies par info,-par rumbām!Viss kā vienmēr-kā gribas ko savādāku,tā problēmas klāt!Un kā nez ir ar bremzēm?(spaidāmām)Vai tās pārsvarā ir viena tipa-tradicionālās,vai ir arī kāds augstākas kvalitātes tips?Varbūt Fans varētu vēl apgaismot par ātrumu pārslēgiem??Shimono ir tik viena marka-cik saprotu- no lētā gala(varbūt kļūdos)?
Fans • 2009. gada 25. maijā, 20:02
Ātrumi rumbā ir ļoti labs risinājums pilsētas, komforta un arī tūrisma klasē. Agresīvai braukšanai kategoriski nē. Sastopamas vienkāršas, 3 pārnesumu un arī smalkākas, līdz pat 7 pārnesumu rumbas. Plusi: Ilgs mūžs, krietni mazāka nepieciešamība pēc apkopēm, daudz mazāk iespēju sabojāt pie kritieniem. Mīnusi: Maz servisa iespēju. Ja plīst kas cits, nevis spriegotājķēdīte, detaļas var nākties gaidīt ļoti ilgi. Cena: šādu rumbu cena svārstās no 50 (3 ātrumi) - 150ls(7 ātrumi) Par bremzēm: V veida (spaidāmās) bremzes ir ik pa laikam jāpieregulē. Bremžu spilventiņi dilst, līdz ar to mainās to piespiešanās lenķis. Arī trosīte ar laiku izstiepjas. Principā regulācijā nav nekas sarežģīts. Bremžu klucīšiem jāpieguļ aplocei pilnībā, ar visu plakni, tiem jābūt paralēliem aplocei. Trose jāpieregulē tā, lai attālums starp bremžu spilventiņu un aploci būtu ne vairāk ka 3mm katrā pusē. Ja bremžu sistēma ir +/- kvalitatītva, pareizi pieregulētas bremzes var nospiest un velosipēdu apstādināt bez spēka pielietošanas. Ja bremzes ir šķības un greizas, vajadzīgs tās spiest ar spēku, tad tālākie bojājumi jau notiek aritmētiskajā progresijā.
centis • 2009. gada 25. maijā, 18:42
Ir nu gan man jautājums!Sen jau skatos uz variantu-pārnesumi rumbā.Vai tad tas nav ta-kā daudz ilgākam kalpošanas laikam paredzēts?(bez īpašas apkopes u.t.t.).Tomērt viss mehānisms ir paslēpts no smiltīm un ūdens-??Vēlos izturīgu,vieglu braucamo(asfalts/grants),tādu kā piem ZZK,-sīkajam nokalpoja 3 gadus-ručkas beigtas,dubļu sargi-arī,riteņiem aploces-aprūsējušas un tas arī viss!!Ričuks ir gatavs turpmākai ilgstošai lietošanai!(ĻOTI SVARĪGA LIETA-bērnu velosipēdiem noteikti vajag lai bremzes būtu rumbā-kā krievu riteņiem.Tā būs DAUDZ lielāka garantija par bremžu esamību salīdzinoši ar šitām-"spaidāmām"Mana pieredze!Manā apkārtnē reti kuram braucamajam ir abas bremzes,savukārt daudziem to nav vispār-trosīte karājas,kolodkas-nav,-jābremzē ar 2K.
fanam • 2009. gada 24. maijā, 02:35
Paldies par padomu.
Fans • 2009. gada 23. maijā, 22:08
1,85cm augums ir starp 19 un 21" izvēli. Ja vairāk orientēsieties uz velokrosam raksturīgu, dinamisku braukšanu tad 19", ja garākiem gabaliem, tad labāks viennozīmīgi būs 21". Atsevišķiem ražotājiem, piemēram Cube, Merida mēdz būt arī 20" rāmji. Vislabāk, pamēģiniet kādas uz kura izjūtas, ja ir tāda iespēja.
braucu • 2009. gada 23. maijā, 19:58
nedaudz pameklēt tik vajag: http://www.mountain-bike-world.com/mountain-bike-fitting.html
fanam • 2009. gada 23. maijā, 13:54
Vai der 19collu rāmis augumam 1,85m?
Fans • 2009. gada 23. maijā, 12:30
Jā, taisnība. Pat visdārgākais velosipēds būs neērts un nesniegs gandarījumu, ja būs iegādāts modelis ar augumam neatbilstošu rāmja izmēru. Kā jau Peepers minēja, tas neattiecas uz BMX velosipēdiem. BMX gan arī pastāv dažādi rāmja garumi, bet "Tautas klasē" dalījums ir vienkāršs - bērnu un pieaugušo BMX
peepers • 2009. gada 23. maijā, 12:07
raksts labs.bet ir vel viena nianse katram kas piemeklee konkreta tipa velospedu vajdzetu to piemeklēt savam augumam atbilstosu.izņemot bmx

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet