Atgriezties pie raksta

Ogres ceļu rajons pārtapis par Rīgas ceļu rajona nodaļu

A/S "Latvijas autoceļu uzturētājs" notikušas strukturālas izmaiņas, kuru rezultātā bijušo 20 ceļu rajonu vietā palikuši vien deviņi ceļu rajoni. Ogres ceļu rajons vairs neeksistē, un tā vietā izveidota Rīgas ceļu rajonam pakļauta nodaļa.

Kādreizējais Ogres ceļu rajona direktors Jānis Skudra, kurš tagad ir Rīgas ceļu rajona direktora vietnieks, informē, ka Ogres ceļu rajons ir likvidēts, apvienojot to ar Rīgas ceļu rajonu. Tajā tagad ir divas nodaļas – Rīgas un Ogres. Lai gan adrese Ogres nodaļai, kuru vada Egils Pētersons, ir līdzšinējā – Ogrē, Dārza ielā 25, Rīgas ceļu rajona Ogres nodaļas administrācija pārcēlusies uz kādreizējām Ogres iecirkņa mehāniķu telpām. "Reorganizācijas rezultātā tika samazināts darbinieku skaits, tāpēc vairs nav nepieciešamas tik plašas telpas kā iepriekš. Centrālajā ēkā Ogrē, Dārza ielā 25, pirmo stāvu joprojām īrē A/S "Latvijas valsts ceļi", bet otro stāvu esam atbrīvojuši, un šīm telpām tiek meklēti jauni nomnieki," skaidro J.Skudra.


"Ogres pilsētā strādājam pēc pasūtījuma, veicot bedrīšu remontu tur, kur tas nepieciešams. Uz valsts autoceļiem bedrīšu remonts ir pabeigts, un remontdarbus veicam tikai tad, ja ir izveidojušās avārijas bedres, ceļa izskalojumi vai nolauztas ceļazīmes. Nekam citam līdzekļu nepietiek. Situācija varētu uzlaboties tikai līdz ar ziemas sezonā ceļu uzturēšanai paredzētā finansējuma saņemšanu," skaidro J.Skudra.


Ogres novada Komunālās nodaļas vadītāja Valentīna Jahimoviča skaidro, ka Ogres pilsētā bedrīšu remontu vienā dzelzceļa pusē joprojām veic A/S "Latvijas autoceļu uzturētājs", bet otrā – SIA "Ceļdaris".


"Ogres pilsētā līdzekļu ceļu ikdienas uzturēšanai šobrīd ir pietiekami. Mēs apsekojam ielas un, konstatējot, ka sāk veidoties bedrītes, saskaņā ar līgumu dodam uzdevumu ceļu uzturētājiem veikt nepieciešamos remontdarbus. Tuvākajā laikā plānoti uzlabojumi arī ielās ar grants segumu," skaidro V.Jahimoviča.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/20794

2012. gada 12. jūlijā, 10:29, Aktualitātes
Dzintra Dzene, "Ogres Vēstis Visiem"

Jaunākie komentāri

Arnis • 2012. gada 12. jūlijā, 13:03
Vai Ogres ceļu rajona pienākumos ir rūpēties tikai par bedrītēm ? Kādas aizaugušas ceļu malas ir virzienā no Ogres uz Ķegumu, tas ceļs sāk aizaugt ar krūmiem, koki pārauguši , Ciemupē no uzvaras ielas izbraukt nevar jo tālāk par 60 metriem neredz, priekšā koku lapas, paskataties kas notiek Ciemupes ciema zīmes robežās, vai Jums kauns nepaliek nemaz, vai uz jūsu ceļu pārvaldi neattiecas saistošie Ogres novada noteikumi un zāli un krūmus ceļa malā, ciema teritorijā var audzēt līdz krūtīm un vēl augstāk. Gribētos atbildes uz uzdotiem jautājumiem un skaidrojumus. var jau saprast nav naudas, bet kad vairākus gadu desmitus nav nekas darīts, pat autobusu pieturas nav apļautas Ciemupes centrā, pēc kā te viss sāk izskatīties 21 gadu dzīvojot Brīvajā Latvijā.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet