Atgriezties pie raksta

Ogrē viesojas VARAM valsts sekretārs

VARAM valsts sekretārs Aleksandrs Antonovs, valsts sekretāra vietniece reģionālās attīstības jautājumos Ilona Raugze un valsts sekretāra vietniece attīstības instrumenta jautājumos Dace Grūberte šodien tiekas ar Ogres novada domes priekšsēdētāju Edvīnu Bartkeviču, viņa vietniekiem un citiem pašvaldības speciālistiem, lai pārrunātu jautājumus par Eiropas fondu investīciju izmantošanu pašvaldības infrastruktūras attīstībai.


A. Antonovs iepazīsies ar KPFI finansēto siltināšanas projektu realizācijas gaitu un nākotnes plāniem, tiks pārrunāti jautājumi par daudzdzīvokļu namu siltināšanas iespējām, pilsētas jauno attīrīšanas iekārtu projektēšanu, Ogres Zilo kalnu dabas parka attīstības projektu un novada ezeru apsaimniekošanas iecerēm. Tiks pārrunāti jautājumi par sadarbību ar VARAM un atzinuma saņemšanu koncesijas realizēšanai, kas saistīta ar atkritumu apsaimniekošanas koncesiju Ogres, Ikšķiles, Lielvārdes, Ķeguma un Baldones teritorijā.


Kopā ar speciālistiem valsts sekretārs iepazīsies ar tādiem objektiem kā Ogres Valsts ģimnāzija, kur tika realizēts skolas ēkas siltināšanas projekts, skolas futbola laukumu u.c. objektus, kā arī dosies uz plānoto RIMI veikala celtniecības vietu aiz Ogres kultūras centra. A. Antonovs izteicis vēlmi iepazīties arī ar dokumentāciju, kas saistīta ar iecerēto tirdzniecības centra būvniecību, lai vērtētu tiesiskās paļāvības ievērošanu domes lēmumos.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/20818

2012. gada 13. jūlijā, 12:02, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

zika • 2012. gada 15. jūlijā, 11:10
Un kas tad bija ar estrādi, arī nepārdeva deputātam par 1 Ls?
LABS • 2012. gada 13. jūlijā, 12:52
Kas tad ar Mālkalnes 34, kur valsts ieguldīja ap 300 000 Ls, bet Dome pārdeva Feodorovam par 1 Ls. Varbūtu būtu laiks Domei un Bartkevičam atmaksāt valstij nodarīto kaitējumu?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet