Atgriezties pie raksta

A.Lapsiņš:""Ceļdaris" dara vairāk nekā nepieciešams"

Lai sakārtotu apbraucamo ceļu, pa kuru tiek novirzīta transporta plūsma Brīvības ielas posma no Kranciema ielas līdz Suntažu ielai rekonstrukcijas laikā, ir jāuzlabo grants segums Blaumaņa un Poruka ielā.

 
Pēc apbraucamā ceļa stāvokļa apsekošanas kopā ar SIA "Ceļdaris" valdes priekšsēdētāju Andri Lapsiņu, pašvaldības komunālās nodaļas vadītāju Valentīnu Jahimoviču, ceļu inženieri Jāni Daukštu, būvinženieri Olgu Žundu un ceļu projektētāju Laumu Straumi domes priekšsēdētāja vietnieks Egils Helmanis atzīst: "Ceļš tagad tiešām ir nogreiderēts, taču virskārta ir nostumta tā, ka lietus laikā ūdens nevarēs noplūst."
 
A.Lapsiņš uzskata, ka ir nepieciešams uzbērt 20 cm labas grants kārtu Blaumaņa un Poruka ielā, lai nodrošinātu daudzmaz pienācīgus braukšanas apstākļus lietu laikā un arī greiderēšanu.
 
Saskaņā ar līgumu, kas noslēgts starp novada pašvaldību un SIA "Ceļdaris" par Brīvības ielas posma rekonstrukciju, ir noteikts, ka uzņēmumam ir jāuztur apvedceļš. A.Lapsiņš skaidro, ka uzturēšana nozīmē ielas planēšanu (jeb greiderēšanu), un uzņēmums to veic. "Planēšanu var veikt tikai piemērotos laika apstākļos, un mēs to darām. Lietus laikā planēšana ir neiespējama. Tiklīdz iestājās piemēroti laika apstākļi, nekavējoties veicām šos darbus," norāda A.Lapsiņš.
 
Uzņēmuma vadītājs atzīst, ka līgumā noteiktie darbi tiek izpildīti, bet, ja ir nepieciešams veikt papildu darbus apbraucamā ceļa uzturēšanai, tad par papildu samaksu. "Mēs darām vairāk nekā specifikācijas paredz. Esam ar mieru darīt vairāk, bet par atsevišķu samaksu. Sausā laikā apbraucamā ceļa ielas laistām divas reizes dienā, un laistīšana taču arī nav bez maksas – to darām uz uzņēmuma rēķina. Ja vienosimies par grants uzbēršanu, uzņēmums var segt transporta izdevumus grants vešanai, bet grants gan jāgādā pašvaldībai."
 
Pašvaldības vadība un speciālisti atzīst, ka uz abām ielām ir jāuzber grants, ja ne visā ielas garumā, tad atsevišķās vietās noteikti.
 
Apbraucamā ceļa apsekošanas laikā varēja pārliecināties, ka daudzi autovadītāji ignorē braukšanas ātruma ierobežojumus un brauc daudz ātrāk par noteiktajiem 30 kilometriem stundā, tā veicinot ielas seguma stāvokļa pasliktināšanos.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/20970

2012. gada 27. jūlijā, 13:03, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Vai nav • 2012. gada 28. jūlijā, 07:35
tā kā nokavēts? Vai to nebija jādara, pirms slēdza Brīvības ielu?
Jurka • 2012. gada 27. jūlijā, 19:31
Un kas notiek ar MRS ceļu???!!!!! Kāpēc to nelaista ,vismaz tur kur mājas???? Vai tad tur cilvēki nedzīvo??????? var tikai just līdzi tiem ,kas tur dzīvo!!!!!
lol • 2012. gada 27. jūlijā, 17:24
Vai nu man liekas, vai tie's'am nekas lo'gisks nav san'acis :D ''Saprātīgi cilvēki lepojās nevis ar to ka mazāk taupa bet dara visu lai vairāk pelnītu vairāk varētu atļauties tērēt''

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet