Atgriezties pie raksta

Turkalnes ielā segumu pagaidām neatjaunos

Pagājušajā gadā tika veikts ceļa seguma remonts Turkalnes ielas posmā no Vārpas ielas līdz Norupes ielai, taču šovasar seguma virskārta jau ir stipri nodilusi.

 
Iedzīvotāji ir vērsušies novada pašvaldībā ar jautājumu, vai pērn veiktajiem darbiem ir kāda garantija un kad šis ielas posms tiks salabots.
 
Darbus pagājušajā gadā veica SIA "Ceļdaris", garantijas laiks ir divi gadi. SIA "Ceļdaris" tehniskais direktors Pēteris Bužers skaidro, ka garantijas ietvaros, tātad par uzņēmuma līdzekļiem, šovasar bija paredzēts atjaunot ielas seguma virskārtu šajā Turkalnes ielas posmā. "Tā kā pa šo ielas posmu pašlaik iet apbraucamais ceļš transporta kustības nodrošināšanai Brīvības ielas rekonstrukcijas laikā un satiksme ir ļoti intensīva, šobrīd nebūtu lietderīgi veikt Turkalnes ielas remontdarbus," skaidro P.Bužers. Uzņēmuma vadības pārstāvis ierosina šos remontdarbus veikt nākamgad, pēc Brīvības ielas posma rekonstrukcijas, un garantijas laiku pagarināt.
 
Pašvaldības izpilddirektors Pēteris Špakosvkis atzīst, ka pašreizējos apstākļos šāds risinājums ir pieņemams.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/21016

2012. gada 1. augustā, 12:57, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Jurka • 2012. gada 2. augustā, 08:52
Drīz pašvaldību vēlēšanas ,ļautiņi!!!!!! Jūs taču tagad visi redzat par ko NAV jāvēl!!!!!!
velns • 2012. gada 1. augustā, 21:20
zinu, Špakovskis un Helmanis nekam neder domē. Špakovskis ar savu lielo žūksni, nezin no kurienes, Helmani sponsorē nelabi ļaudis. Ogrēnieši nākotnē iekulsies lielās nepatikšanās, ja šie abi būs pie varas. Tāpēc Ogre nesakārtota pilsēta.Ko paši ievēlēja tukšus salmus.
Biruta • 2012. gada 1. augustā, 20:56
briesmigi tagad izskatas Kranciema un Sunu iela,steidzosi sis ielas vajag remontet.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet