Atgriezties pie raksta

Pusnaktī atkal dimdēja katoļu baznīcas zvani...

Ogrenet lasītāji jautāja un pauda neizpratni, kāpēc naktī no trešdienas uz ceturtdienu zvanīja Ogres katoļu baznīcas zvani.

Lai noskaidrotu iemeslu, kāpēc pusnaktī aptuveni desmit minūtes Ogrē skanēja baznīcas zvani, sazinājāmies ar Ogres Sv.Meinarda Romas Katoļu draudzes prāvestu Konstantīnu Bojāru.


Kā skaidro K.Bojārs, tam pamatā ir tehniska kļūme, jo, iespējams, mitruma dēļ radušies bojājumi elektronikā (baznīcas zvanus darbina automātika), kas tiks novērsti, un turpmākajās naktīs šādi pārsteigumi ogrēniešus vairs negaida.


Tomēr arī nupat aizvadītajā naktī ogrēniešus atkal pārsteidza dobjo baznīcas zvanu skaņas. Acīmredzot, tehniskās kļūmes vēl nav novērstas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/25275

2013. gada 8. augustā, 10:11, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Martin Muller • 2019. gada 21. oktobrī, 21:05
Vai jums ir nepieciešami aizdevumi biznesam, projektiem, personīgajām lietām? Es drīkstu jūs iepazīstināt ar 24 STUNDU KREDĪTU UZŅĒMUMU. Mēs esam uzņēmums, kas atrodas Apvienotajā Karalistē, un mēs nodarbojamies tikai ar projektu (-u) aizdevumu un parādu finansēšanu, ti, naftu un gāzi, nekustamo īpašumu, atjaunojamo enerģiju, veselības aprūpi, transportu, celtniecību, viesnīcām un utt. Mēs varam finansēt līdz summa 900 000 000,00 USD (deviņi simti miljoni USD) jebkurā pasaules reģionā, ja vien projektiem var garantēt mūsu 3% IA. Pašlaik mēs paplašinām savu uzņēmumu starptautiskā mērogā, kas ir vairāk iemesls šim publiskajam paziņojumam. Lai ērti un ātri pieteiktos, laipni lūdzam sūtīt īsu e-pastu uz: 24hoursloanfundsservices@gmail.com Informācijas centrs 24 STUNDU AIZDEVUMU SABIEDRĪBA
Simple Loan • 2019. gada 15. maijā, 23:11
Vai esat uzņēmējs? Vai esat aizņemts ar finansējumu? Vai jums ir nepieciešama nauda, lai sāktu savu biznesu? Vai jums ir jāmaksā parādi vai jāmaksā rēķini vai jāuzsāk labs bizness? Vai jums ir zems kredīta rādītājs un vai jums būtu grūti saņemt aizdevumu no vietējās bankas / finanšu iestādes? Personīgie aizdevumi, uzņēmējdarbības paplašināšana, b) uzņēmējdarbības uzsākšana, izglītība, c) parādu konsolidācija, d) slikti aizdevumi, piedāvājam zemu 2% procentu likmi un nodrošināti un nenodrošināti. Mums ir personīgie aizdevumi, aizdevumi, aizdevumi, riska kapitāls, aizdevumi, uzņēmējdarbības aizdevumi, izglītības aizdevumi, hipotēkas vai aizdevumi jebkāda iemesla dēļ. "Tomēr mūsu metodei ir iespēja norādīt summu. Nepieciešamais kredīta apjoms un cik ilgi jūs varat atļauties dod jums reālu iespēju saņemt nepieciešamo naudu. Sazinieties ar mums pa e-pastu: simpleloan@cash4u.com.
Asia link • 2019. gada 14. aprīlī, 15:33
Sveiki Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību par to, ka ASIAN LINK FIANCE LOAN ir atvērusi finansiālu iespēju palīdzēt cilvēkiem, kam nepieciešama palīdzība, piemēram, finansiālā palīdzība. Tātad, ja jums ir finansiālas grūtības vai jums ir kādas finansiālas problēmas, un jums ir nepieciešami līdzekļi, lai sāktu savu biznesu, vai jums ir jāmaksā rēķini, ar ilgu un īstermiņa izvēli ar zemu procentu likmi 2% par katru atcelšanu privātpersonām un uzņēmumiem. Lūdzam sazināties ar mums šodien pa e-pastu Adrese: (asialinkfinanceloan01@gmail.com) Bībele saka (Lūkas 11:10). tas, kurš meklē; un tiem, kas klauvē, durvis tiks atvērtas. Tāpēc nepalaidiet garām šo iespēju, jo Jēzus ir tas pats vakar, šodien un uz visiem laikiem. Lūdzu, lūdzu, nopietni domājat un Dievs baidās no cilvēkiem, sazinieties ar mums šodien, izmantojot šo e-pastu: (asialinkfinanceloan01@gmail.com) Mūsu Whatsapp numurs ir: +971507698043

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet