Atgriezties pie raksta

Pusnaktī atkal dimdēja katoļu baznīcas zvani...

Ogrenet lasītāji jautāja un pauda neizpratni, kāpēc naktī no trešdienas uz ceturtdienu zvanīja Ogres katoļu baznīcas zvani.

Lai noskaidrotu iemeslu, kāpēc pusnaktī aptuveni desmit minūtes Ogrē skanēja baznīcas zvani, sazinājāmies ar Ogres Sv.Meinarda Romas Katoļu draudzes prāvestu Konstantīnu Bojāru.


Kā skaidro K.Bojārs, tam pamatā ir tehniska kļūme, jo, iespējams, mitruma dēļ radušies bojājumi elektronikā (baznīcas zvanus darbina automātika), kas tiks novērsti, un turpmākajās naktīs šādi pārsteigumi ogrēniešus vairs negaida.


Tomēr arī nupat aizvadītajā naktī ogrēniešus atkal pārsteidza dobjo baznīcas zvanu skaņas. Acīmredzot, tehniskās kļūmes vēl nav novērstas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/25275

2013. gada 8. augustā, 10:11, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Simple Loan • 15. maijā, 23:11
Vai esat uzņēmējs? Vai esat aizņemts ar finansējumu? Vai jums ir nepieciešama nauda, lai sāktu savu biznesu? Vai jums ir jāmaksā parādi vai jāmaksā rēķini vai jāuzsāk labs bizness? Vai jums ir zems kredīta rādītājs un vai jums būtu grūti saņemt aizdevumu no vietējās bankas / finanšu iestādes? Personīgie aizdevumi, uzņēmējdarbības paplašināšana, b) uzņēmējdarbības uzsākšana, izglītība, c) parādu konsolidācija, d) slikti aizdevumi, piedāvājam zemu 2% procentu likmi un nodrošināti un nenodrošināti. Mums ir personīgie aizdevumi, aizdevumi, aizdevumi, riska kapitāls, aizdevumi, uzņēmējdarbības aizdevumi, izglītības aizdevumi, hipotēkas vai aizdevumi jebkāda iemesla dēļ. "Tomēr mūsu metodei ir iespēja norādīt summu. Nepieciešamais kredīta apjoms un cik ilgi jūs varat atļauties dod jums reālu iespēju saņemt nepieciešamo naudu. Sazinieties ar mums pa e-pastu: simpleloan@cash4u.com.
Asia link • 14. aprīlī, 15:33
Sveiki Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību par to, ka ASIAN LINK FIANCE LOAN ir atvērusi finansiālu iespēju palīdzēt cilvēkiem, kam nepieciešama palīdzība, piemēram, finansiālā palīdzība. Tātad, ja jums ir finansiālas grūtības vai jums ir kādas finansiālas problēmas, un jums ir nepieciešami līdzekļi, lai sāktu savu biznesu, vai jums ir jāmaksā rēķini, ar ilgu un īstermiņa izvēli ar zemu procentu likmi 2% par katru atcelšanu privātpersonām un uzņēmumiem. Lūdzam sazināties ar mums šodien pa e-pastu Adrese: (asialinkfinanceloan01@gmail.com) Bībele saka (Lūkas 11:10). tas, kurš meklē; un tiem, kas klauvē, durvis tiks atvērtas. Tāpēc nepalaidiet garām šo iespēju, jo Jēzus ir tas pats vakar, šodien un uz visiem laikiem. Lūdzu, lūdzu, nopietni domājat un Dievs baidās no cilvēkiem, sazinieties ar mums šodien, izmantojot šo e-pastu: (asialinkfinanceloan01@gmail.com) Mūsu Whatsapp numurs ir: +971507698043
walter molina • 31. martā, 11:37
Sveiki, mans vārds ir Valters Molina un 1 pašlaik dzīvo Knoxville, ASV. 1 bija invalīds uz 5 gadiem, jo ​​nopietnu slimības sauc par myasthenia gravis, un bija jāveic operācija. 1 un nepieciešams daudz naudas, lai darbības, tāpēc 1 tika nomākts domāt par to, kur, lai pelnītu naudu. 1 bija nedaudz ietaupīt. Tātad 1 teica mana meita likt naudu par ieguldījumiem. 1've redzējuši daudz liecību par Google un citu sociālo mediju pētījumu internetā par katru reizi, kad es esmu padarot šo investīciju kompānija uz ilgu laiku, bet nekad nav mēģinājis to pirms, mana meita sazinājās ar uzņēmumu, un pieprasīja, lai iegūtu vairāk informācijas par savu piedāvājumu. Pēc parakstīšanas nepieciešamos dokumentus, viņa ieguldījusi naudu šajā investīciju sabiedrība. Bet Dievs mani svētīja. Viņa ieguldīja summu 3000 $, lai $ 7000 peļņu piecās dienās. Piektajā dienā, 1. lūdza ieguldījumu sabiedrība atkārtoti ieguldīt $ 7000. Piektajā dienā atkal saņēma $ 15000.00 tieši pārskaitīta uz manu bankas kontu, ko ieguldījumu sabiedrībai ... beigās mazāk nekā 2 nedēļas ar tikai $ 3,000 Investments, 1 guvusi peļņu 15,000 $, 1 nolēma iet ar palīdzību no šiem ieguldījumiem 1 un 1, kas, kas varētu samaksāt slimnīcas rēķinu. Šodien 01:00 spēcīgs un spējīgs, paldies Dievam un mīlēt šo uzņēmumu un 1 1 lūdzu, lai Dievs turpinās svētīt jums bagātīgi. Jūs varat sazināties ar šo brīnišķīgo uzņēmumu, izmantojot šo e-pastu .. thompsonlewismilton@gmail.com Tas ir labākais brīnums, kas jebkad noticis ar mani, bet šodien man bija dota iespēja atkal dzīvot normālu dzīvi. thompsonlewismilton@gmail.com

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet