Atgriezties pie raksta

Ļaus ieskatīties "Ogres piena" fermā

15.oktobrī Ogresgala pagastā esošajā piena ražošanas kompleksā SIA "Ogres piens" notiks atvērto durvju diena.

SIA "Ogres piens" ir profesionāli pārvaldīts piena ražošanas komplekss. Fermā vieta ir 320 piena devējām jeb govīm, kuras tiek slauktas "DeLaval" paralēlā slaukšanas zālē 2x10. Ganāmpulka efektīvai vadībai izmanto Alprosistēmu, kas kontrolē gan slaukšanas zāli, gan teļu barotājus, ļaujot pilnībā uzraudzīt ganāmpulku. Fermā ir padomāts par govju komfortu, plašo risinājumu klāstu varēs aplūkot klātienē. Jaunuzbūvētā piena ražosānas kompleksā ikviens viesis varēs aizgūt jaunas idejas, kā saimniekot efektīvi un profesionāli.


Plkst.10.30 paredzēta apmeklētāju ierašanās un rīta kafija, kam sekos fermas vadītāja uzruna un nozares pārstāvju uzrunas. Vēlāk plānots apspriest tematu, kā rūpēties par govju kāju veselību, paralēli apsekojot fermu un diskutējot jau neformālā gaisotnē.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/26006

2013. gada 9. oktobrī, 14:26, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Anita Benny • 20. augustā, 02:58
Liecība par nopirktu nopietnu aizdevumu, liels paldies, Karainas Sabīnes kundze par jūsu 45 000 eiro aizdevumu, kuru jūs man piešķīrāt. Es runāšu par jūsu pakalpojumiem apkārtējiem cilvēkiem, kuriem nepieciešams aizdevums vai finansējums. Esmu apmierināta ar aizdevumu, kuru jūs man piešķīrāt. Nevilcinieties, ja jums ir nepieciešams aizdevums un īsts likumīgais aizdevējs, lūdzu, sazinieties ar viņu tagad un saņemiet aizdevumu, izmantojot: E-pasts: sabinhelps@gmail.com Karīna Sabīne .. Paldies
mr mark • 26. jūlijā, 12:57
KĀ SAŅEMT ATBALSTA PALĪDZĪBU @ 2% PROCENTU LIKMJU Es neesmu pārliecināts par leģitīmā aizdevuma aizdevēja saņemšanu tiešsaistē. Bet, kad es vairs nespēju saskarties ar savu parādu, mans dēls bija slimnīcas gultā operācijai, kas ietver milzīgas naudas, un man arī vajadzēja naudu, lai refinansētu un iegūtu labu mājokli, tad man ir lai meklētu palīdzību no draugiem un kad vairs nebūtu cerības, es nolemšu doties tiešsaistē, lai meklētu aizdevumu, un es atradu MARK WILLIAMS FUNDS ar 2% procentu likmi un nekavējoties piemēroju savu informāciju, kā norādīts. Septiņu dienu laikā pēc mana pieteikuma viņš piesaistīja manu aizdevuma summu bez slēptām maksām, un es varētu rūpēties par savu dēlu medicīniskiem rēķiniem, atjaunot savu īres rēķinu un atmaksāt savu parādu. Es konsultēšu katru aizdevuma meklētāju, lai sazinātos ar MARK WILLIAMS FUNDS ar (markwilliamstrustfirm@gmail.com).
3.14... • 2013. gada 10. oktobrī, 10:09
Ka tik nu kāds Sķēles nīdējs nelabus baciļus neienes!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet