Atgriezties pie raksta

Ļaus ieskatīties "Ogres piena" fermā

15.oktobrī Ogresgala pagastā esošajā piena ražošanas kompleksā SIA "Ogres piens" notiks atvērto durvju diena.

SIA "Ogres piens" ir profesionāli pārvaldīts piena ražošanas komplekss. Fermā vieta ir 320 piena devējām jeb govīm, kuras tiek slauktas "DeLaval" paralēlā slaukšanas zālē 2x10. Ganāmpulka efektīvai vadībai izmanto Alprosistēmu, kas kontrolē gan slaukšanas zāli, gan teļu barotājus, ļaujot pilnībā uzraudzīt ganāmpulku. Fermā ir padomāts par govju komfortu, plašo risinājumu klāstu varēs aplūkot klātienē. Jaunuzbūvētā piena ražosānas kompleksā ikviens viesis varēs aizgūt jaunas idejas, kā saimniekot efektīvi un profesionāli.


Plkst.10.30 paredzēta apmeklētāju ierašanās un rīta kafija, kam sekos fermas vadītāja uzruna un nozares pārstāvju uzrunas. Vēlāk plānots apspriest tematu, kā rūpēties par govju kāju veselību, paralēli apsekojot fermu un diskutējot jau neformālā gaisotnē.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/26006

2013. gada 9. oktobrī, 14:26, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

WANDA PAULA • 15. aprīlī, 21:30
Es dzīvoju ASV Florida un šodien esmu laimīga sieviete? Es teicu savam pašam, ka jebkurš aizdevuma aizdevējs, kas varētu mainīt manu un savas ģimenes dzīvi, es vērsīšu jebkurai personai, kas meklē viņiem aizdevumu. Ja jums ir nepieciešams aizdevums, un jūs esat 100% pārliecināts, ka atmaksāsiet aizdevumu, lūdzu, sazinieties ar viņiem, un lūdzu, pasakiet hem, ka Sharon Coolidge Lynn kundze jums to nosūtīja. acceptatnceloancompany11@gmail.com
Īstermiņa kredīti 48 stundu laikā (guichardmarc739@gmail.com) • 15. martā, 08:13
Īstermiņa kredīti 48 stundu laikā (guichardmarc739@gmail.com)
Īstermiņa kredīti 48 stundu laikā (guichardmarc739@gmail.com) • 15. martā, 08:12
Īstermiņa kredīti 48 stundu laikā (guichardmarc739@gmail.com)

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet