Atgriezties pie raksta

Uzņēmējus aicina uz semināru un diskusiju Bībeles svētkos

19.augustā no plkst.18 līdz 19.30 Ogres novada Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes ēkā, Brīvības ielā 44, uzņēmēji, uzņēmumu un struktūrvienību vadītāji laipni gaidīti uz semināru, diskusiju "Bizness un Bībele".

Seminārā piedalīsies Latvijas dārzeņu kooperatīva "Mūsmāju dārzeņi" valdes priekšsēdētāja, Ogres novada uzņēmēju biedrības locekle Edīte Strazdiņa un biedrības "CBMC-Latvija" valdes loceklis, projektu vadītājs Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūtā Andris Ozoliņš.


Pasākums notiek Bībeles svētku ietvaros, kas norisinās Ogrē no 16. līdz 24.augustam.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/29294

2014. gada 16. augustā, 08:12, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

janka • 2014. gada 18. augustā, 10:56
ejiet dillēs kristieši
Neticīgais Toms>Lunis • 2014. gada 18. augustā, 09:17
Tas nu jau ir tradicionāli visā Latvijā. Visādas baznīcas taisa brangu biznesu uz lētticīgo ļautiņu rēķina. Ne jau velti kristietību izdomāja un radīja žīdi un kur žīdi, tur šmaukšana. Pietiek minēt dažus piemērus no mūsdienām: lavents, godmanis, kargins, krasovickis,segals, zaharjins, Aizkraukles banka, rietumu banka un vēl un vēl. Esam tik nožēlojami pazemīgi un bez elementāras pašcieņas, ka svinam pirmo iekarotāju un paverdzinātāju barveža meinarda "svētkus". 21.gadsimtā esam aizpagājušā gadsimta papuasu attīstības līmenī, ja varam "svinēt" tumsonību. Atmiņā nāk kādreiz lasītas rindas: "un nu jūs redz, ka kopš septiņsimt gad, mēs ir jums draug un tikpat kā rad, ja ar mēs kādreiz jums uzdev ar kok, tad pēcāk jūs mums par to bučoj rok." To visu mums atnesa kristieši un viņu baznīcas.
Lunis • 2014. gada 17. augustā, 18:04
mamma : Ogreiz tas tradicionāli , tas otrais pēc Olaines sektu centrs Pierīgā kas sociālās pieredzes un nelabvēlīgas sociālās vides pazīme.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet